Taş Işçiliği | Define işaretleri ve anlamları

Taş Işçiliği

ASİAVCI

Kullanıcı
bu konuda herkezin ilk aklına geleni yazmasını istiyorum sizlere bilimsel bir calışmanın nasıl olacağını mantık cercevesinde diğer görselle sunacağı

Son düzenleme:

osi

Kullanıcı
asıavcı ustad zırvede bır yer galıba sunak alanı olabılır ustad galıba burda tas kesımı pek olacagını sanmıyorum resmın alt tarafında ot ların oldugu yer kaya mezarı ısaretı ne benzıyor bırde az sol tarafın ısaret var ama otlardan gorunmuyor usatd

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Ebatları tam olarak kestiremiyorum lakin sanki buradan kapak alınmış gibi,zirvede bir mezar yani...(Beyaz renk li çiçeğin olduğu çukur dan bahsediyorum)

mustafa.cankaya.39

Kullanıcı
üstadım bana kalırsa su kanalına benziyor.biraz deforme olmuş ama yerleşim yerine su getirmek için kullanılmış.nacizane fikrim.başka açıdan bakarsan mezar yeri ve mahseni gösteriyor kayanın ön tarafında.

vatanca

Kullanıcı
bu konuda herkezin ilk aklına geleni yazmasını istiyorum sizlere bilimsel bir calışmanın nasıl olacağını mantık cercevesinde diğer görselle sunacağım
YIKANMA VE SU TAHLİYESİ GİBİ BİŞEY

Lütfen Forum kurallarına uyunuz:
*Büyük harf ile yazmak, yüksek ses ile konuşma sayıldığından hakaret içeriğine girer. Göz rahatsızlığı olanlar (bunu belirtmelidir + her hangi bir yöneticiye bildirmesi yeterlidir) dışında büyük harf kullanmak yasaktır. Uymadığı taktirde uygun bir süre forumdan uzaklaştırılır. Israrı halinde forumdan süresiz uzaklaştırılır. (Bold "Büyük" Karakter Kullanılmış Yazıların Yazarları İlk Ceza Olarak 6 Ay Süreli Uzaklaştırılır Uyarma Olmadan Ardarda Aynı Davranışı Tekrarlayan Yada Cezasının Ardından Tekrar Aynı Davranışı Gösteren Üye Süresiz Uzaklaştırılır) aliveli44
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
Arkadaşımız özelden uyarılmıştır
Devamı halinde gereken yapılsın

**seyyah**

Kullanıcı
benim ilk aklıma gelen biri mezar ve açılmamış yani üsteki altakide yapılmiş kulanılmamış yada sunak yeri yani altaki çizebilirsem daha detaylı fikrimi bildirecem k.gelsın.

Üst Alt