Taş Üzerinde Vajina Işareti | Define işaretleri ve anlamları

Taş Üzerinde Vajina Işareti

henry

Kullanıcı
Ustalarım s.a.
Sizce bu işaretin sırrı nedir? Acaba sanat olsun diye mi yapılmıştır yoksa gercekten biryerleri mi işaret ediyordur?
Daha önce konu başlığı açmıştım sizden çok güzel yorumlar gelmişti fakat ben bir sonuca ulaşamadım.
Dedektörle arama yapsam mı diye düşündüm fakat bunun için sanırım yasal izin almam gerekiyor.
Öncelikle burası kendi fındık bahçemiz. Benim de arama yapma izin alma vs konularında yasal bilgilerim çok zayıf.
Çeşitli cihazlar var yeraltındaki boşlukları 3 boyutlu gösterebiliyor fakat bunları kiralamakta biraz pahalı.
Burası bir fındık bahcesi fakat cok oncelerden yerleşim yeri olduğu biliniyor. Bölgeden çömlekler kiremitler vs cıkıyor. Sanırım cok eski bir köy fakat suan hiçbir mimari yapı yok hertaraf bahçe. Ayrıca 15 metre kadar altında zayıf bir dere var. Sadece kışın su akıyor. Derenin üstüne doğru da arazi yükseliyor yukarı doğru.
Sizce bunun araştırmasını nasıl yapabilirim. Dedemin dediğine göre taşa fotoğraftaki gibi karşıdan baktığımızda sağ tarafında büyük bir kaya varmış zamanında bahçeyi tımarlamak adına taşı çıkarmaya çalışmışlar fakat başaramamışlar. Ben de bu taşı demir çubukla aradım fakat toprak altında kalmış tam yerini tespit edemedik.
Sizce aramayı nasıl yapmalıyım? Yasal sınırlar nedir? Dedektör kiralamam gerekir mi? Eğer taşa zarar versem problem olur mu?
Ve en önemlisi bu işaret kayda değer bir işaret midir yoksa geçmişte birinin sanat olsun diye yaptığı bir oymamıdır?

gr4nX5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

gıral

Vip Üye
Ustam bildiğim kadarıyla işaretiniz güzel. Yani gömü işareti. Bunun çözümü hakkında herkes bişeler söylüyor bende duyduğumu iletiyorum size. Bu işaretin karşısında birde penis olması lazımmış yani ikiside aynı şekilde bulunurmuş. Tek olmazmış. Benimfikrim ise bunların bipınarı olmalı sugözesi kuyu gibi bibağlatısı olduğunu düşünüyorum etrafta böylebiyer varsa oraları incele derim. İşinyasal boyutuna gelince açıkcası benimde pekbifikrimyok. şahsen kendi arazimde budurum olsa inceleme yapmak yada herangi bi işlem yapmak için kimseye sormazdım. Tabi araziniz sit alanı içinde değilse kendi mülkünüz ise. Nasibiniz bol olsun

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Resimleriniz görunmuyor...
Yenilerseniz gerçekte ne olduğuna bakarız...
Kolay gelsin...

yoksul

Kullanıcı
o taşın üst tarafında ne var su gözesi de olabilir veya iric bir kaya veya yan yana bir taş vs

arkeolive

Kullanıcı
Bencede doğal bu kesinlikle derede olan bir taş ve taşta granit yapısı var yani antrasit renkte granit bir taş ancak volkanik dere yataklarında görülebilir şimdiki teknoloji ile bile bunu yapmak çok zor parça kırılır şekil veremezssiniz

gıral

Vip Üye
Bencede doğal bu kesinlikle derede olan bir taş ve taşta granit yapısı var yani antrasit renkte granit bir taş ancak volkanik dere yataklarında görülebilir şimdiki teknoloji ile bile bunu yapmak çok zor parça kırılır şekil veremezssiniz
Size katılıyorum ustam. Bu arada butaşın olduğu dere yatağında altın madeni araştırılabilir

adrenalin68

Kullanıcı
Keşke benim de bu güzellikte işaret olmayan doğal bir kayam olsaydı. Acı su var mı oralarda, ya da kükürtlü cinsten... Pınar veyahut çeşme....

Üst Alt