Tavuk Civci | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civci

ASİAVCI

Kullanıcı

evt arkadaşlar resimde görulduğu üzere tavuk ve civci figuru mevcut şimdi ustalardan bunun parası nerde aranmalı kaç metrede olmalı olduğu yerdeki emaresi nedir
rsfet 57 babahalit kanas usta ve ben çözerim diyen diğer ustalarım yoruma acık hadi hep beraber bir sonuça ulaştıralım bunu ne dersiniz

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam resmi incelediimizde ilk izlenimim de toplam dort sayisi cikmakta ve yakin cevrede ileride gaga istikametinde cevreye aykiri olan kayalik taslik alan gibi gorunsede iyice incelendiinde ise tavuk iki govdeli ilki asil govdesi ikinci yani ayaklarin bagli oldugu govde 'V' isareti vermekte ve buda bulundugu kayanin ic alt kismini vermekte nacizane gordugum bu yonde saygilarimla

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Bu kayadaki tavuk ve civcivlerin olduğu yüzeyin tam karsısında 21 adımda kabaca 3gen taş olacak, bu taşa 7 adım mesafede örme genişçe bir kuyu olacak, dar da olabilir.
Bunlar varsa kalan bilgileride veririm.

denizliden20

Kullanıcı

evt arkadaşlar resimde görulduğu üzere tavuk ve civci figuru mevcut şimdi ustalardan bunun parası nerde aranmalı kaç metrede olmalı olduğu yerdeki emaresi nedir
rsfet 57 babahalit kanas usta ve ben çözerim diyen diğer ustalarım yoruma acık hadi hep beraber bir sonuça ulaştıralım bunu ne dersiniz
o_O ben çözerim

babahalit

Usta
Kullanıcı
tavugun,kafası,ya,batıya,veyadoguya,bakmali,,,kuzey,dogusu,harman,olmalı,,,patıka,yol,harmanın,yanından,gecmelı,,,,buyol,2kayanın,arasından,,harmana,gecmelı,bu,2kayanın,dıbınde,,tasın,ıcınde,,,karınca,yuvası,gıbı,karartı,,olmalı,,,tasın,ıcınde,,,cıvcıvlerın,parası,ordan,tam,harmanın,ortasında,3sekılsız,tasın,altında,tavuun,ana,parası,,,,330m,olur,ordan,kaynaga,gıdersın,kaynagan,,arkasında,balık,sırtı,,olan,yerde,4para,,,abrahana,sormustuk,,,ıbrahım,alkana,,,tavuk,cıvcıvın,manasi,ne,dıye,o,1tavuk,3cıvcıv,olursa,mezar,,3fazla,olursa,kılıse,ve,degırmenlerle,baglantılıdır,dedı,,tavugun,7mana,cozumı,var,bunlar,sadece,benım,bıldıgım,1cısı,,gerısı,,arazıde,cozulur

FENERLi

Vip Üye
Burada yedi yığma var mı?
Yoksa doğu tarafında tek yığma
Değirmen Bölgesi mi?
Dereye mesafesi önemli?
21adım veya mt. Bir işaret olması lazım
Ama pek net müjde yerini göremedim telefondan baktım, yazıyorum.
Diğer yazan arkadaşlar güzel paylaşımlar yapmışlar.
Dahada araziye belli ölçüler ve sistemli bir şekilde araştırma yapmak gerekiyor.

Üst Alt