Tavuk Işaretinden Anlayanlar Varmi | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Işaretinden Anlayanlar Varmi

ali868686

Kullanıcı
SLM USTALAR BIR VADININ SAĞ TARAFINDAKI BIR KAYA YUZUNE YAPILMIŞ YERLEŞİM YERI FALAN YOK AKARSU FALAN VAR YANINDA KURU DERE VAR ASAGISINDA GÜÇLÜ BIR AKARSU VAR 30 METRE FALAN ASAGISINDA KURU DERE 10 METRE TAVUGUN ÖNÜNDE KURUDEREYE BAKAR VAZIYETE tavugun 25 metre onunde kabartma bir hac
14899274958211.jpg

ali868686

Kullanıcı
konu güzel ama resim yetersiz altta tavukların baktığı yerde kapalı bi yer var önünün resimleri varmı üsteki işaretler bunu belirtiyor kapalı mahsen
tavuklar kuru dereye bakıyor ön tarafı dıyorsan onların dıyorsan fotolar bende var ama yukleyemıyorum bunuda cafecı bana yukledı yuklemeyı basaramadım

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam sen bu fotoya kaba bır hesap olarak tahmınlerın nedır ne beklıyorsun ne yapmamaız lazım
Bu resmin daha önce forumlarda paylaşıldığını düşünüyorum çözülmüş olabilir olmayabilirde ama işareti cozdurmek resmi paylasanin elinde

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali868686

Kullanıcı
Bu resmin daha önce forumlarda paylaşıldığını düşünüyorum çözülmüş olabilir olmayabilirde ama işareti cozdurmek resmi paylasanin elindebenim elimde olsaydi simdiye kadar coktandir cozmustum

esrarengiz2828

Kullanıcı
Cozdurmek isteyenin elinde derken resimlerin detaylı atılmasında anla senin gözünle bizim burayı görmemiz lazım tek resimle değil biz kendi gözümüzle görmemiz için ve kapalı olabilecek yerler için bu kapalı olabilecek yerleri bulamadiysan

ali868686

Kullanıcı
Cozdurmek isteyenin elinde derken resimlerin detaylı atılmasında anla senin gözünle bizim burayı görmemiz lazım tek resimle değil biz kendi gözümüzle görmemiz için ve kapalı olabilecek yerler için bu kapalı olabilecek yerleri bulamadiysan

Ben size anlatiyorum sorun soruyu hemen cvb vereyim onunde bir tasin ustunde kabartma 12*12 ebatinda bir hac hacin onunde kuru bir dere var bolgede magara falan yok olmasinada uygun bir yer yok nerelre nasil bakayim

Üst Alt