Tavuk Ve Civcivler | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Ve Civcivler

leonidas35

Kullanıcı
Bu resmi bir arkadaşım gönderdi sadece resim var başka hic bir bilgi yok
e7aa181c8d1a4638d7ec6305c8261afb.jpg

leonidas35

Kullanıcı
En arkadaki civcivde isaret var ve bir civcivde annesinin sirtinda

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
piyasada en yaygın görülen civciv işareti..
Hemen hemen bu işle uğrasanların %80'inin gördüğü resimdir.
inanma kardeşim

leonidas35

Kullanıcı
Benle alakali degil zaten wtrk rica etti belki bir bilgi alabiliriz diye ustalara sorayım dedim

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Dostum bu işaretin aynısı 6-7 farklı forum sitesinde farklı kişiler tarafından enaz 50 kez paylaşılmıştır, onun için söyledim.
Elden ele dolaşan bir işaret..
Hatta şu kadarını söyleyim, anı tavuk ve civcivleri bende photoshop ile başka bir kayanın üzerine ekleyebilirim, ki burada da civcivlerin etrafı sarı overlay yapılmıs gibi duruyor, yani photoshop olaiblir

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
vanda bir aşiret reyisinin elindedir. son duyumuma göre bu da kırılanlar kervanına katılmıştır. işaret orjinal lakin işaretin gerek konumu gerekse sahipliğini yapan kişilerle bir yere varamazsınız. 10 yıldır internette.. kimseye hayır getirdimi?

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Gerçekliği tartışılır ustam, siz daha iyi bilirsiniz ancak civciv ve tavuğun kenarları sarı renkle belirginleştirilmiş, milleti dolandırmak için birileri uydurmuş olabilir..
Bu tavuk ve civciv işaretinin böyle küçük bir kayada olacağını düşünmüyorum.
Ben 5 dakikada photoshop ile kendi açtığım konumdaki kayanın üzerine yaptım işareti, bu şekilde piyasaya sürsem enaz 200 kişi tarafından paylaşılır sağda solda. :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
aman @wtrk biz bu ilk tavuk civcivle baş edemedik. her ay önümüze geliyor resimleri bir şekilde. sende yeni bir fenomen yeni bir furya açmayasın. zaten fotoşopunda, soldaki kayada aynı tavuk. sonra millet başlıyacak gözünü oymalı, budunu kırmalı, çöktüğü yerden yumurtasını almalı diye. (kafam)
ayrıca tebrik ederim. tavuk civciv de tam olması gereken yere oturtulmuş. sendede bir tavuk civciv ustalığı var demekki :D

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
aman @wtrk biz bu ilk tavuk civcivle baş edemedik. her ay önümüze geliyor resimleri bir şekilde. sende yeni bir fenomen yeni bir furya açmayasın. zaten fotoşopunda, soldaki kayada aynı tavuk. sonra millet başlıyacak gözünü oymalı, budunu kırmalı, çöktüğü yerden yumurtasını almalı diye. (kafam)
ustam definecilik budur işte.
Ben onu çizerken uygun bir kaya resmi bakıyordum, yandaki kayaya benzediğini hiç düşünmemiştim.. :)
çok iyi yakalamısın tebrikler.:eek:(yüzüm):rolleyes::rolleyes:o_O(yüzüm):oops:

Üst Alt