tavukçu nerde:) | Define işaretleri ve anlamları

tavukçu nerde:)

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı
canım abim nerelrdesin sen baya özledık seni işlerden dolayıda pek giremiyorum umarım hal sıhatın yerindedir ;);)

TEVFiK

Vip Üye
canım abim nerelrdesin sen baya özledık seni işlerden dolayıda pek giremiyorum umarım hal sıhatın yerindedir ;);)
Selamunaleyküm Sayın Korkut Ustam Beni Merak edipte Sorduğunuz için size Teşekkür ederim
Vallahi Ben Şöyle çeşmede sahilde otururken bir yandan sizleri düşür öteki yandan ise Gözümdeki Tavuk Karalarının Çıktığını Hisseder Oldum :D :D :D :D
Nedense Ben Bu Yaz Mevsimini Çok Sevmeye başladım :D :D tabii yanımdaki baş çavuşta olmasa Allaaahhh Benden İyisi Yok Diyeceğim ama İşte Şimdi diyemiyorum :D
Sevgi ve Saygılarımla.:)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: tavukçu nerde:)

s.a

beyler ne yaparsınız,işler gucler nasıl.

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: Re: tavukçu nerde:)

Selamunaleyküm Sayın Korkut Ustam Beni Merak edipte Sorduğunuz için size Teşekkür ederim
Vallahi Ben Şöyle çeşmede sahilde otururken bir yandan sizleri düşür öteki yandan ise Gözümdeki Tavuk Karalarının Çıktığını Hisseder Oldum :D :D :D :D
Nedense Ben Bu Yaz Mevsimini Çok Sevmeye başladım :D :D tabii yanımdaki baş çavuşta olmasa Allaaahhh Benden İyisi Yok Diyeceğim ama İşte Şimdi diyemiyorum :D
Sevgi ve Saygılarımla.:)

slm ustam çok sağol var ol aman dikatli ol sıcaklar cok kötü etkiliyor buyaz yaşlısnda sana bişey olmasın:D yoksa üzülürüz deyim sana bize lazımsın çünkü:) elrındne öper saygılar dilerim

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: Re: tavukçu nerde:)

slm ustam çok sağol var ol aman dikatli ol sıcaklar cok kötü etkiliyor buyaz yaşlısnda sana bişey olmasın:D yoksa üzülürüz deyim sana bize lazımsın çünkü:) elrındne öper saygılar dilerim
Selamunaleyküm Sayın Korkut Ustam Allah C.C. Razı Olsun Vallahi Benim Başçavuş başımdayken benim başıma güneş geçmez çünki başımdan aşağıya soğuk suyu döküyor yaaaaa:D:D
Gözlerinizden Öper Sevgi ve Saygılarımı Sunarım.:)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: tavukçu nerde:)

Gönlümde :D