Tebrik Ve Teşekkür | Define işaretleri ve anlamları

Tebrik Ve Teşekkür

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

son zamanlarda gözle görülür derecede sevgi saygı, muhabbet ve hoş görü patlaması yaşıyoruz, bu konuda çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.

Muhteşem bir tevazu ve hoş görü muhteşem saygı ve sevgi. Allah c.c bu ortamı bozmasin bu dostluk ve kardeşliği daim etsin inşAllah.

Bu noktada tüm kullanıcı arkadaşlarımı gönülden kutluyorum.Eskisi yenisi tüm herkezden Allah c.c razı olsun.

Bu sitenin gelişmesinde ve seviyesini korumasında iyisiyle kötüsüyle hepimizin emegi var, Rabbim cumlemizden razı olsun.
Hakkınızı helal edin.
Sevgiler saygılar.

BoZKurT-Mekanı mobil olarak takip ediyor.

osi

Kullanıcı
bozkurt ustam burdakı ortamın kolay olusmadıgının farkındayım ve bu ortamın bozulmaması için verılen mucadelenın ve sız ve yonetıcelerı ve yorumculardan allah razı olsun çok kısı bunlardan faydalanıyor ve sahtekarların ve taş kaya falcılarının elıne dusmuyor hoş goru saygı sevgı ve en onemlısı cıddıyet sıte yonetımının .bunlar bır araya gelınce ortaya bu soyledıklerınız çıkıyor bozkurt ustam bu ortamın daım olması dılegıyle ...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Mekanda bulunan her kese hakkım helal olsun
Bu demek değildir
Ayrılanlara haram ediyorum:D
Onlara da helal olsun
Mekanda tüm kayıtlı olanların emeği çok
Onlarda haklarını helal etsinler
Bu güzel ortam
Umarım ebediyete kadar devam eder
Bizleri aynı mekanda buluşturduğun için @BoZKurT ustam sana sonsuz teşekkürler
Mekana yüz bin kere(maşallah)

Warning

Kullanıcı
Hangi üstadımın, Ağabeyimin, dostlarımın , kardeşlerimin bilmeden gönlünü kırdıysam haklarını helal eylesinler yanlışımız olmuşsada affola ben hakkımı helal ediyorum kime kırılmışsam eğer helali hoş olsun tüm dostlardan razılığım vardır (Allah1 c.c) c.c. razı olsun. Muhabbetimizi, saygımızı, sevgimiz,i dostluğumuzu şerlerden muhafaza eylesin inşaallah (Allah1 c.c) c.c. emanet olun selametle

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
başta bozkurt ustamızın, iyi niyeti ve ciddiyeti,
ve onunla beraber yürüme kararlılığında olan ,gönül dostları,
zaman içinde ,istikrarlı yönetimle ,sitemizin bu konuma gelmesine vesile olmuşlardır. yine zaman içinde ,ortamın nezih oluşu ve paylaşımlardaki bilgi ve ve kişiye saygılı bir üslup ,izleyenleri kendine yakışır sıcaklıkta bulması bu günkü sayıyı ve herkesin beğenisini hak eder durumu getirmiştir.
inşaallah nazarlara gelmeyiz.
ben .yönetiminden ,bütün üyelerine kadar,siteyi kendilerinin bir değişmez parçası olarak gördüklerini, gerektiğinde ,her türlü şartta , bir olumsuzluğa hiç birinin müsade etmeyeceği inancımı belirtmek istiyorum. bir üyemiz bile yeri geldiğinde siteyi savunma adına bozkurtlaşacaktır.
bir bozkurt değil binlerce bozkurtlar var artık. selam olsun temiz yürekli gönül dostlarına.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli dostlar bozkurt ve diğer kardeşlerimizi gönülden kutluyorum bu başarı hepimizin dostluklar kolay kurulmuyor güzel bir ortam oluştu dostluk kardeşlik adına kalender seviyesini bilen yönetim usta ve üyelerimizi tebrik ediyorum hani hep deriz ya gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül bir dost ister kahve bahane bu dostluk ve kardeşlik ruhuyla edinilen bu güzel ortam inanıyorumki çok daha güzel günlerin habercisi dostluk kardeşlik ve ALLAH cc. rızası için her kim bir adım atmışsa mevlam o nlardan razı olsun razı olduğu kullarıyla birlikteliğini daim eylesin inşallah...

denizliden20

Kullanıcı
nice insan gördüm üstünde elbise yok.nice elbise gördüm içinde insan yok.
kendi çevremde ve başka sitelerden gördüğüm yaşadığım kadarıyla.iyi kötü çubuk tutmasını bilen bir iki malzeme çıkarmış kişiler, varya.işte onlar gaf dağının en tepesinde.kendilerinin olduğunu düşünürler.en çok bilen kendileri.en usta olan kendileri olduğunu zandederler.kendisi gibi çubuk hareketi olmayanları hiç bişey bilmez olarak görürler.hele hele bir şey sordunmu yandın!seni yerin dibine sokarlar.birde var ya !!!!!!yanlış yaptığı bir şeyi,veya bilmediği birşeyi yüzüne vurdunmu yandı gülüm keten helva.!
bizim sitemizde durum farklı.hatta çok çok farklı.en iyi ustalara en aptalca soruyu bile sorsan adam gibi cevap alıyorsun.en büyük ustalar benim gibi en acemilere saygı ile hiç ukalalık yapmadan dinliyorlar.dolayısıyla bu saygı zinciri büyük ustadan başlayıp.benim gibi acemilere doğru gidiyor.eee noldu şimdi.ortaya saygı sevgi çıktı.o zaman baştaki ata sözünü,site için şöyle çevirmek daha doğru olur.
sitemizde! nice insan gördüm elbisesi çok güzel------nice elbise gördüm içindeki insan çok güzel.......saygılar efendim.

Üst Alt