Tek Resim + Bir Resim Daha : )) Sizce Ne Olabilir? | Define işaretleri ve anlamları

Tek Resim + Bir Resim Daha : )) Sizce Ne Olabilir?

adrenalin68

Kullanıcı
Evet, değerli ustalarım ve kıymetli site sakinleri! Sizlerle bu başlık adı altında şimdilik iki tane resim paylaşıyorum. İnşallah ileriki günlerde yerin ihtişamını ve heybetini detaylıca anlatan fotoğraflar paylaşacağım.

adrenalin68

Kullanıcı
sanırım konu pek ilginizi çekmedi saygıdeğer ustalarım...
buranın diğer resimlerini sizlerle paylaştığımda tabir yerinde ise ağızların suyu akacaktır.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
alan ve kayalar bir şeyler söyler gibi.ama bizim ustalarımız emin olmadan kolay kolay yorum yapmaz.
bir şeyler hissetmiş olsa dahi ya yanılırsam,yanıltabilirimden kaçınır.
açılmamış sa işte o zaman bir çoğu sulanır :D paylaştığında anlarız.

adrenalin68

Kullanıcı
alan ve kayalar bir şeyler söyler gibi.ama bizim ustalarımız emin olmadan kolay kolay yorum yapmaz.
bir şeyler hissetmiş olsa dahi ya yanılırsam,yanıltabilirimden kaçınır.
açılmamış sa işte o zaman bir çoğu sulanır :D paylaştığında anlarız.
abim buraya bir abimin tavsiyesi üzerine gittim, o da yanımdaydı. yaklaştıkça bir heyecan bir fırtına sardı beni ki sorma. Ancak ve ancak iki tane fotoğraf çekmişim heyecandan, bir de hava kararmak üzere idi, çevreyi incelemek istedim, bu bakımdan fotolar bir daha ki sefere inşallah. yalnız gördüklerimi birebir size göstereceğime söz veriyorum. Muhteşem bir yer ve görsellik...

Pisagor_52

Kullanıcı
Arazi yuzeyindeki mıcır yoğunluğuna bakılırsa yer kendini ele veriyor zaten ama fotoların devamını yuklerseniz konunuz daha sağlıklı işlenir...
İyi forumlar.

Üst Alt