Termal Kamera Ile Tespit | Define işaretleri ve anlamları

Termal Kamera Ile Tespit

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
termal kamera, poloroid makina, uydudan anomali yakalama, mıknatıs sapmalarına göre malzeme bulma, pusula ile radyo ile televizyon ile bulunur diyeni bile duydum ustam :D güldüğüme bakmayın bunların bazıları doğrudur.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
termalmidir ne cinsdir bilmem. bildiğim ve yaşadığımı kısaca anlatmak isterim.
sözde yerin altında ne varsa birebir canlı gibi gösterir dediler. bir kaç yere baktık. biraz ketum. üzerine hiç gitmiyor sadece refakat ediyorum. küçük bir el kamerası japon malı.
bir yerde ,neden bakma gereği duymuyorsun dedi. ben ne anlarım,işin uzmanı sensin,paylaşmak istediğin bir durum olursa zaten paylaşırsın dedim. bir parça göstereyim dedi. dikdörgen oymanın olduğu bir mezar odası idi. ayarladı elime verdi.bir baklava dilimi gerdanlık.elimi altına tuttuğumda görüntüyü kesti.
bence daha önemli içersini merak ettiğim bir yer vardı. geçtik. yüzündeki ifadeyi dün gibi hatırlarım.aramızda geçen konuşöalara girmeden,
bir şey görmek istiyorum,
yer kayıtlı ve içerde birde heykel olması gerekirdi.bana ,,sadece heykel varsa görmek istiyorum dedim. çünkü duruş şekli ne kadar doğruluğu önemliydi.
var dedi ve tam onu ayarladı ve bakabilirsin dedi. yeminle ,duruşu bile anlatılan gibiydi. sanki anlatan kendi koymuştu.
iyi bir cihaz kullananla sohbet ediyoruz.
bozkurt ustamızın sorduğu gibi bir soru yönelttim. gördünmü dedi. evet deyince rengi nasıldı dedi. bu konuma haiz olanların renkleri ayni seridenmi dediğimde ,hayır benim şu renkten vardı çaldılar dedi. kaç yıldır uğraşmama rağmen ne bulabildim,ne de ikincisini almaya ulaşabildim dedi.
değerlendirmesini sizler yapınız.
yerleri sorarsanız,kendi yerim . mevcut yasalar yürürlükte olduğu süre açmayı düşünmüyorum. her türlü bilgiler çocuklarıma verilmiştir.
benim ömrüm yetmezse onların inşaallah yeter. yasalar değişmediği müddet vasiyetimdir,onlarda açmaya kalkmayacak.
merak eden varsa bahar aylarında ,ziyaretime gelirse gösterebilirim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@BoZKurT ustam nuh un gemisi konulu videoyu mu izledin yoksa :D
hayır ustam, :) değerli bir abim sordu, bende bilgim olmadıgını, forumda arkadaşlar var, belki tecrübe edinmiş olan vardır diye sormak istedim.

yorum yapıp vakit ayırdıgınız ıcın tesekkur ederım.

karanar

Kullanıcı
merhaba arkadaşlar,

böyle birşey mümkünmü, bu konuyla alakalaı bir duyumunuz varmı diye merak ettim,
yer altı boşluk ve maden bulmada böyle bir yöntem kullanılıyormu ?
termal kamera ile ?
bir video da izlemiştim. adam evinin bahçesinde bir yere tek altın para koymuş. bahçeyi sabit bir kamera ile çekiyor. resimde. bahçe kıpkırmızı görünüyor. en yoğun kırmızı yeri 30 cm açıp parayı buluyor.
termalmidir ne cinsdir bilmem. bildiğim ve yaşadığımı kısaca anlatmak isterim.
sözde yerin altında ne varsa birebir canlı gibi gösterir dediler. bir kaç yere baktık. biraz ketum. üzerine hiç gitmiyor sadece refakat ediyorum. küçük bir el kamerası japon malı.
bir yerde ,neden bakma gereği duymuyorsun dedi. ben ne anlarım,işin uzmanı sensin,paylaşmak istediğin bir durum olursa zaten paylaşırsın dedim. bir parça göstereyim dedi. dikdörgen oymanın olduğu bir mezar odası idi. ayarladı elime verdi.bir baklava dilimi gerdanlık.elimi altına tuttuğumda görüntüyü kesti.
bence daha önemli içersini merak ettiğim bir yer vardı. geçtik. yüzündeki ifadeyi dün gibi hatırlarım.aramızda geçen konuşöalara girmeden,
bir şey görmek istiyorum,
yer kayıtlı ve içerde birde heykel olması gerekirdi.bana ,,sadece heykel varsa görmek istiyorum dedim. çünkü duruş şekli ne kadar doğruluğu önemliydi.
var dedi ve tam onu ayarladı ve bakabilirsin dedi. yeminle ,duruşu bile anlatılan gibiydi. sanki anlatan kendi koymuştu.
iyi bir ***** kullananla sohbet ediyoruz.
bozkurt ustamızın sorduğu gibi bir soru yönelttim. gördünmü dedi. evet deyince rengi nasıldı dedi. bu konuma haiz olanların renkleri ayni seridenmi dediğimde ,hayır benim şu renkten vardı çaldılar dedi. kaç yıldır uğraşmama rağmen ne bulabildim,ne de ikincisini almaya ulaşabildim dedi.
değerlendirmesini sizler yapınız.
yerleri sorarsanız,kendi yerim . mevcut yasalar yürürlükte olduğu süre açmayı düşünmüyorum. her türlü bilgiler çocuklarıma verilmiştir.
benim ömrüm yetmezse onların inşaallah yeter. yasalar değişmediği müddet vasiyetimdir,onlarda açmaya kalkmayacak.
merak eden varsa bahar aylarında ,ziyaretime gelirse gösterebilirim.
başkası anlatsa inanmazdım ustam fakat anlamakta güçlük çekiyorum. yani bir kamera ile bakıyorsun ve yerin altındaki odanın içindeki heykeli gösteriyor öyle mi???

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bir video da izlemiştim. adam evinin bahçesinde bir yere tek altın para koymuş. bahçeyi sabit bir kamera ile çekiyor. resimde. bahçe kıpkırmızı görünüyor. en yoğun kırmızı yeri 30 cm açıp parayı buluyor.

başkası anlatsa inanmazdım ustam fakat anlamakta güçlük çekiyorum. yani bir kamera ile bakıyorsun ve yerin altındaki odanın içindeki heykeli gösteriyor öyle mi???
bazı avrupa ülkelerinde,gümrük geçişlerinde yapılan kontrollerin ,bir çok kesimi rahatsız ettiğini ,sorunlara vesile olduğunu az çok biliriz. bileniniz vardır veya haberler de izleyeniniz olmuştur.
insan üzerindeki giysileri nasıl yok edip anadan üryan gösteriyorsa, benzeri şekilde ,maden haricini elimine ediyor.
bir takım elbiseyi bir paltoyu kabanı vs eleyen bir sistem nasıl varsa ,insanlığa hizmet veriyorsa ,bununla hiç bir farkı yok.