Ters u işareti | Define işaretleri ve anlamları

Ters u işareti

Bekir yeşil

Kullanıcı
Ustalardan yorum ve çözüm bekliyorum şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-02-18-28-39-515_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2024-02-02-18-28-39-515_com.google.android.apps.photos.jpg
    712.4 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2024-02-02-18-28-32-111_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2024-02-02-18-28-32-111_com.google.android.apps.photos.jpg
    680.7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20240202_182701.jpg
    IMG_20240202_182701.jpg
    460.7 KB · Görüntüleme: 25

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım fotoğraflarınız net değil birde çevre fotoğraflari istiyoruz
Krokinize bakarak iki u işareti gözüküyor buda iki yer anlamı taşıyor birini bulmussunuz içerde dikkatinizi ceken her hangi bir işaret bu yine u veya mihrap ok gibi herhangi bir işaret gormediyseniz bu boş küp actiginiz yerde nasıl duruyordu
Ustalarimiz size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin elbette size soruları olacaktır bilgilerinize teşekkür ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bekir yeşil

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Krikonuz a bakarak iki u işareti gözüküyor buda iki yer anlamı taşıyor birini bulmussunuz içerde dikkatinizi ceken her hangi bir işaret bu yine u veya mihrap ok gibi herhangi bir işaret gormediyseniz bu boş küp actiginiz yerde nasıl duruyordu
Ustalarimiz size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin elbette size soruları olacaktır bilgilerinize teşekkür ediyorum
Odayı tesadüfen bulduk agaç dikmek için çukur açarken bir taş çıkarınca yapılı olduğunu fark ettik aćtıkça oda olduğunu farkettik üstü uok içi toprak dolu taşların bazıları yapılı bir çok taş yapılı değildi kuru duvar şeklinde örülmüştü zemin horosan dı odanın tam ortasında boş küp çıktı altına indik ama hiç ellenmemiş 35 metre ileride aynı şekilde bir duvar daha çıktı onu açtım ama neticelendiremedim duvarın altından beyaž taş desem değil horosan değil bilemedim ne olduğunu alçı gibi bişey çıkmaya başladı onu takip edicem bir dahaki çalışmamda

Ekli dosyalar

• IMG_20240124_165132.jpg
    IMG_20240124_165132.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 24

Bekir yeşil

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Krikonuz a bakarak iki u işareti gözüküyor buda iki yer anlamı taşıyor birini bulmussunuz içerde dikkatinizi ceken her hangi bir işaret bu yine u veya mihrap ok gibi herhangi bir işaret gormediyseniz bu boş küp actiginiz yerde nasıl duruyordu
Ustalarimiz size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin elbette size soruları olacaktır bilgilerinize teşekkür

Bekir yeşil

Kullanıcı
Kaya tahrip edilmiş yaklaştırırsanız büyük işareti göreceksiniz kroki bire bir aynısı

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ters U nerede ben neden göremiyorum. Yığma ve oda mezarı burası. Bulduğunuz boş küpün ağız kenarında hafif kırıklık varmıydı altı delikmiydi sağlammıydı. Küp dik mi duruyordu yatay veya meğilli mi? Boş küp asla boş yere gömülmez. Bunun belli başlı aldatıcı yoldan anlamları vardır.

Bekir yeşil

Kullanıcı
Ters U nerede ben neden göremiyorum. Yığma ve oda mezarı burası. Bulduğunuz boş küpün ağız kenarında hafif kırıklık varmıydı altı delikmiydi sağlammıydı. Küp dik mi duruyordu yatay veya meğilli mi? Boş küp asla boş yere gömülmez. Bunun belli başlı aldatıcı yoldan anlamları vardır.
Büyük kayayı yaklaştırırsanız büyük bir şekilde görülüyor kendi bahçemiz olduğu halde tahrip etmişler maleseff küp konusu küp odanın ortasında dik bir şekilde duruyordu üst tarafı içe doğru kırıktı kulp vesaire ayrıt efilmiyordu küpün altı sivri yapılmış zemine de karşılıgı yapılmış yerinde neredeyse yarım bir şekilde duruyordu dik bir şekilde

Bekir yeşil

Kullanıcı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-02-18-28-32-111_com.google.android.apps.photos~2.jpg
    Screenshot_2024-02-02-18-28-32-111_com.google.android.apps.photos~2.jpg
    675.2 KB · Görüntüleme: 10

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Büyük kayayı yaklaştırırsanız büyük bir şekilde görülüyor kendi bahçemiz olduğu halde tahrip etmişler maleseff küp konusu küp odanın ortasında dik bir şekilde duruyordu üst tarafı içe doğru kırıktı kulp vesaire ayrıt efilmiyordu küpün altı sivri yapılmış zemine de karşılıgı yapılmış yerinde neredeyse yarım bir şekilde duruyordu dik bir şekilde
Belirgin bir şekilde ıslatın yoksa U belirgin değil. Ben net görmeden yorum yapamam. Şuan yorum yapıyorsam emareye dayalıdır. Odanın dört köşesini 60 cm ile 1 metre arası kazın kil veya kireç tozuna denk gelirseniz ikinci küp o kısımdadır

Bekir yeşil

Kullanıcı
Belirgin bir şekilde ıslatın yoksa U belirgin değil. Ben net görmeden yorum yapamam. Şuan yorum yapıyorsam emareye dayalıdır. Odanın dört köşesini 60 cm ile 1 metre arası kazın kil veya kireç tozuna denk gelirseniz ikinci küp o kısımdadır
Teşekkürler yapmaya çalışcam

Üst Alt