Ters Yapılmış Kuyular | Define işaretleri ve anlamları

Ters Yapılmış Kuyular

sanalz

Kullanıcı
Ustalarım öncelikle fotoğrafların açılmış ya da kendiliğinden oluşmuş yerler olduğunu kesin olarak bilmiyorum.. Eğer açılmış yerler ise örnek olması açısından eklemek istedim..
Birbirine yakın ( aynı dere üzerinde) iki farklı yerin fotoğrafları

Alttaki fotoğraflar yakın ama başka bir kayaya ait

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
burada açılan bir kasa varsa mutlaka başka
yerlerde olmalı iyi bir araştırmadan geçiriniz buraları.

sanalz

Kullanıcı
gandalf usta, bu dere üzerinde olan bir işaret ile ilgili bir konu açmıştım... bu şekilde ters olmayan ama buna benzer 4-5 yer daha biliyorum... ama aslında kafama takılan küçük şelale tarzında ( küçük ırmakların dere ile buluştuğu noktada ki son kaya diyeyim) oralarda bulunan küçük kuyular var...

impossibleman

Kullanıcı
açılmış yerin "devenin" 4-5 metre arkasında kumluk bir yer varmı üstadım bir bakıver. belki devamı vardır :)

sanalz

Kullanıcı
ustam olabilir ama dere geldiği zaman bayağı sert gelir... derenin karşı tarafı büyük kayalar ve sık ağaçlık

wolf_52

Kullanıcı
x yaptığım yerde kaya mezarı olma ihtimali hayli yüksek tahta tokmakla boşluk sesi kendini ele verir... es geçmeyin derim.... okla işretlediğim halka içinde haç betimlenmesi mevcut net... taşın üstü şüpeli.. alanmadıysa şayet.. kontrol etmekde fyda var beim görbildiklerim bunlar ... saygılar...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
resimleriniz alanı çok iyi tanıtmaktan uzaklar. kasaların diğerlerini ancak göz ile arar bulursun senin resimlerin buna imkan vermiyor.

wolf_52 ustanın işaretledişği alanda işlem var gibi görüntü veriyor. orayı da resimlerde detaylı şekilde görmek gerekiyor.

sanalz

Kullanıcı
@HARBİCİ ustam, başka yerlerinde fotoğrafları var ama dediğiniz gibi pek açıklayıcı olmadığından yüklemiyorum ama diğer taraftan da merak etmiyor değilim :)
kardeşim yardımcı olmak senin elinde, bizler bir menfaat beklemiyoruz. biraz çabalarsan biz de çabalarız. resimlerini detaylı inceleriz. ama tabi sorduğumuz alana ait ve sorduğumuz şekilde resimlemeleri yapmak için yeniden gitmen gezmen lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi: