Tesekkurler | Define işaretleri ve anlamları

Tesekkurler

KOMAGENE

Vip Üye
Mekandan Başta @BoZKurT Halil ve Mahmut ustalarım ulasamadiklari için vatsapp üzerinden yada mesaj yoluyla ulaşanlar telefonla ulaşıp geçmiş olsun dileyenlerin nezdinde tüm define mekanı üyeleri dostlarıma canı gonulden teşekkür ederim depremde dostlarımızı aile üyelerimizi kaybettik ama goruyorumki definemekaninda başka bir ailede edinmisiz devletimiz büyük gordumki milletimiz ondanda büyük

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Mekandan Başta @BoZKurT Halil ve Mahmut ustalarım ulasamadiklari için vatsapp üzerinden yada mesaj yoluyla ulaşanlar telefonla ulaşıp geçmiş olsun dileyenlerin nezdinde tüm define mekanı üyeleri dostlarıma canı gonulden teşekkür ederim depremde dostlarımızı aile üyelerimizi kaybettik ama goruyorumki definemekaninda başka bir ailede edinmisiz devletimiz büyük gordumki milletimiz ondanda büyük
Ustam öncelikle başınız sağolsun, başımız sağolsun. Her birinizin acısını yüreğimizde hissediyoruz. Rabbim sabırlar versin, vefat eden kardeşlerimizin de allah günahlarını bağışlayıp, rahmetini esirgemesin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Başın sağolsun hocam
Rabbim sabırlar versin

Sizin iyi olmanız morel verdi
Valla sizi sormaya ben cesaret edememiştim
Adıyaman ımızın memleketin hali orta
İnşallah daha güzel olur

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bir ara telefonlarımızı Bozkurt ustamızda toplayalım demiştim. Merak ediyoruz, haber alamıyoruz. Böyle günlerde bir dost sesi duymak çok önemli. Kaybımızı geri getiremez ama acımızı hafifletebilir. Rabbim böyle zor zamanlardan devletimizi ve insanlığı esirgesin. Dünyadaki imtihanların en büyüklerinden biri bu.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Tüm ulkemin başı sağolsun acınız acımızdir bizlerin yurekleri yandi artik tv izleyemez olduk gorduklerimize dayanamiyoruz diyecek kelime bulamiyorum rabbim yar ve yardımcımız olsun kimsesizlerin kimsesi olan rabbim bizim senden baskasina soginagimiz yok

MAVRAN

Super Moderatör
@ADIYAMAN Ustam sizin ve sizlerin nezlinde mekan ailesinden bu acıyı yaşayanlara geçmiş olsun dileklerimi iletir, Rahman'a varan kardeşlerimize rahmet kalanlara sabırlar dilerim.
Söylenecek çok söz var ancak ben söyleyecek bir şey bulamıyorum hakkınızı helal edin. ALLAH yardımcınız olsun.