Tılsım Bozmak Için Su | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tılsım Bozmak Için Su

omer590

Kullanıcı
92 DE BU İŞLE İŞTİGAL EDEN USTALARIMA ISIK TUTARDIM 94 DE MUAFFAK OLDUM YIL 2017 FAAL KAZARIM ŞUKUR BİR TERSLİK GÖRMEDİM TÜRKİYE GENELİ BUYULU TILSIMLI GÖMÜ YOK DİYE BİLİRİM BİR KAÇ ÜÇ HARFLİ OLAYI HARİÇ İNANMAYIN BUNLARA HACI HOÇA İŞİ TIRT DERİM BEN
Doğrudur abi ben daha acemiyim. İlk defa uğraşıyorum ama hocalar hiç bir şey yok dediler fakat senin gibi tecrübeli abilerim işaretlere bakıp umut olduğunu söylüyorlar ben de elimi çektim işten.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bazı ustalarımız denk gelmemiş olabilir tılsım yada üç harflilere şunu belirtmek isterim ki ben denk geldim,Hocalara yani Cincilere sorarsan her yerde var derler senden malumat almak ve yolunu bulmak için,bu insanlara inanmadan dinimizin bize bu gibi olaylarda yapmamız gerekeni öğrenip uygulamanı tavsiye ederim,Yani Ayetel Kürsi=Felak ve Nas Surelerini çalışma süresince abdestli bir şekilde sürekli okumak çözümüdür,Allah'ın bize yazdığının dışında bize hiçbir şey isabet edemez,Allah (cc) yazdıysada ne yaparsan yap kaçamazsın;;;NOT=Denk geldiysen yani çalışırken sana bir şekilde orada olduklarını bildirirler ve çok miktarda Hazine demektir bu

tuarec

Kullanıcı
konuyla alakası yok gibide bizans rahiplerinin definenin gözükmemesi için bir su döktükleri bu sunun defineyi görünmez yaptıgı söylenir

omer590

Kullanıcı
konuyla alakası yok gibide bizans rahiplerinin definenin gözükmemesi için bir su döktükleri bu sunun defineyi görünmez yaptıgı söylenir
Bana verdikleri su zemsem suyu ve üzerine bir kaç ayet okunmuş dediler sence dökmeli miyim.

omer590

Kullanıcı
Bazı ustalarımız denk gelmemiş olabilir tılsım yada üç harflilere şunu belirtmek isterim ki ben denk geldim,Hocalara yani Cincilere sorarsan her yerde var derler senden malumat almak ve yolunu bulmak için,bu insanlara inanmadan dinimizin bize bu gibi olaylarda yapmamız gerekeni öğrenip uygulamanı tavsiye ederim,Yani Ayetel Kürsi=Felak ve Nas Surelerini çalışma süresince abdestli bir şekilde sürekli okumak çözümüdür,Allah'ın bize yazdığının dışında bize hiçbir şey isabet edemez,Allah (cc) yazdıysada ne yaparsan yap kaçamazsın;;;NOT=Denk geldiysen yani çalışırken sana bir şekilde orada olduklarını bildirirler ve çok miktarda Hazine demektir bu
Şöyle söyleyeyim ustam; çukura girince bir ağırlık çöküyor uzerime boğuluyor gibi oluyorum ve bağırmak istiyorum çok sinirli ve asabi oluyorum bir de hiç umudum olmuyor ama çukurdan çıkınca her şey normal oluyor.

tuarec

Kullanıcı
evet zemzem suyuna okuma yapılarak daire şeklinde dökülür duydugum bir uygulamadır