tılsım nasıl çözülür | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

tılsım nasıl çözülür

alitas

Kullanıcı
@drapeta ustam bu bilgiler için teşekkür ederim. hangi ağaç oldugu konusunu merak ettim şimdi. tılsım konusunda çok güzel bilgi vermişsiniz. yaşamayan bilemez çok doğru.

başımdan geçen bir olayı kısaca anlatayım.

araştırmasını yaptığım bir bölgede yine inceleme için gittim. dolaşıp ölçüm falan yapıyordum ki bir abi geldi, hayırdır dedi.
bende kendimi gizlemek adına, dolaşıyorum dedim, güzel yerler su yeşillik vs..
sen bu köydenmisin dedi yok dedim,
ben ona sordum evet dedi,
kendini tarif etti, falanca kişinin falancasıyım dedi,
kekik topluyordum şurada dedi.
hee tamam falan dedim, ayrıldık. (bu arada insanın içinde tuhaf bir gıdıklanma oluyor bu esnada,vucuda titreme girer gibi)
buralarda gezecek yer yok, aşağı taraflara git dedi bana.(yani gezme burada der gibi)
sonra ben eve gittim. onun dediği kişiyi kayınpedere sordum, dediki bu köyde öyle biri yok.
yaw dedim adamın biri geldi böyle dedi, şunun akrabasıymış kekik topluyormuş dedim.
ne öyle biri var nede kekik var dedi :) ben hiç kekik görmedim buralarda dedi. 😱

ben bidaha gitmek istemedim oraya. fakat gittim. abdest ,felak, nas, ayetel kürsü ALLAH ın izni ile sıkıntı olmaz. ALLAH a güven kesin esastır. gerçekten cin den değilde ALLAH dan kormakyı bilmemiz lazım. hee olacaksa olacaktır zaten. bu cin den veya şeytandan değil, Allahtandır.

he birde yazını okurken cinler için 3 harfli yazdıgını fark ettim. unutmamak gerekır, kuran ı kerimde cin suresi diye bir sure var ve içeriğinde cinlerden bahseder. açık açık bahseder. kuran da 3 harfli diye geçmez. eğer bu sakıncalı olsa idi, ya ismi anılmaz yada insanlar tarafından ismi şu şekilde kullanılsın diye belirtilirdi.

demem o ki, cin den değil Allahdan korkmalıyız. bizler gerçekten tam anlamıyla iman etmişlerden değiliz.

Allah c.c tüm inananları her türlü şerden beladan korusun, okumuşların ve okunmuşların şeytanın üfürüklerinden korusun inşAllah.
Amin yarabbil alemin

Abdullah313

Kullanıcı
slm.lar.. hazreti isa nın çarmıha gerildiği alanda bi ağaç biter adını telefuz edemiyorum bu ağacın, bu ağaç büyüyüpte sakızımsı bi salgı vermeye basladığında etrafta 3 harfilerin çoğaldığı farkedilir bunuda farkeden bi papazdır kafayı takar bu ağaca ve ağaçtan salgıladığı sakızdan biraz alır evinde o sakızın ucucu yaktığında garip bi koku salgıladığını farkeder ve cok sürmeden bi kaç dkka içinde etrafta ne kadar 3 harfi varsa evine doluştuğunun farkına varır.. daha sonra bu sakızı mum haline getirir ve her yaktığında etrafda 3 km alandaki ne kadar 3 harfli varsa gelir bundan faydalanmak ve kazanc kapısı yapmak için 3harflilerden yararlanmaya baslar.. tılsım yapılacak bölgede bu mum yakılır ve 3 harfliler hayvan bedeninde toplanır.. 3 harfliler bu mumu yakana biat ederler mumu yakan seslenir 3 harflilere sen sen ve sen siz 3ünüz burayı bekliceksiniz kim gelirse gelsin bunun alınmasına mani olacaksın deyip o bekçileri oraya dünya var oldukça kalacak şekilde bırakrlar, tabi işi bilen gelirse parayı alsın die şunu şlunu yapmalı die 3 harflileri uyarırlar, bunları yapan lar bu parayı alabilir die tembihlerler.. bu sistemi genel olarak eşkiyalar kullanmıstır.. bizim hoca dediğimiz bu işlerle ilgili olan dedeler dayılar yada abiler bu tılsımları bertaraf etme şansları asla yok tur.. sadece sana zarar vermersini engelleye bilirler ama onu orda asla yok edemezler.. sizlere tavsiyem eğer tılsımla alakalı bişey hissrseniz ordan olabildiğince çabuk uzaklaşmanız olacak.. eğer tılsım gibi bi şey hisstdiysenız kesinlikle çalıştığınız yewr doğrudur doğru olduğu içinde rahatsız edilirsiniz.. yaşamamış arkadaşlara anlattıklarım biraz basit gelebilir ama inanın bana tılsım ve 3 harfiler var cebinizdeki telefon kadar gercekler.. yaradan herkesin gönlüne göre versin hayıırlısını versin eğer hayırsızsa bile hayırlı eyleyip öle nasip etsin.. saygılar..
İsa aleyhisselamın bizim inancımızda çarmıha gerilmemiştir. Allah - ü Teala, Kur'an 'da öldürmeden direkt göğe yükselttiğini anlatıyor. Bizim inancımızda onu gammazlayan hain İsa as ın suretine benzetiliyor ve haini İsa diye öldürüyorlar. Hristiynların inancında ise çarmıha gerilen İsa as dır. Diğer söylediklerinize birşey demiyorum ağaç ve sakızı hakkında hiçbir bilgim yok ama Arapça ve Kur'an öğreten bir vazifeli olarak Kur'an' daki anlatılanı açıklama ihtiyacı hissettim. Başka bir dine mensupsanız da yukarıdaki tüm yazdıklarımı görmezden gelebilirsiniz, o durumda bunlara inanma zorunluluğunu yok elbette.