Tılsım Olabilir Mi ? | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Tılsım Olabilir Mi ?

omer590

Kullanıcı
Selam aleykum ustalar.
. Benim çalıştığım bir yer var 2 hocaya söyledim orada herhangi bir şey yok dediler cinci hocalar tılsım veya mal yokmus. Derinlik arttıkça çukurda bir bunalma sıkılma ve ağır bir şekilde boğulma hissi yaşıyorum. Çok gergin ve sinirli oluyorum. Bağırıp çağırıp aglayasim geliyor. Bu sadece bana değil benim yanımdakilere de oluyor sizce bu tılsımın belirtisi olabilir mı. Bir de evdekilerin rüyasına giriyor sürekli. Beyaz kıyafetli adamlar sürekli olarak "bizi rahatsız etmeyin bir daha buraya gelmeyin" diyorlarmış. Sizce bu rüya psikolojik mı yoksa oradan bir işaret olabilir mi.

wolf_52

Kullanıcı
belirtileri onların izlerine benziyor, cin ci hocalarrı karışdırma derim tavsiye olarak, sahipli değilse bille, yolladıkları varlıkların sahiplenme olasılığı çok yüksek, ve en önemlisi, varlık senin içine giripde senin gözlerinle bakıp, hocanında senin gözlerinden, alanı görmesidir, bildiğim kadar böyle, ve asla doğru nokdayı vermezler seni uzaklaşdırmaya çalışırlar, varlıklar, rahatız eder, evdekilerin rahatsız olması , sizin o malum yerden geleirken, muhtemelen eve çamur sokdun, kazı yerinden bir parça eve gelmiş sanırım, tılsım konusun da daha detaylı yardımcı olacak ustalarımız, yorumlarını esirgemezler müsayit oluna yazarlar inşallah, icrat yapılcak alaana abdessiz gidilmez, duaları vardır, bu ritüeli umursamamazlık etmeyin arkdaşlar,...

omer590

Kullanıcı
belirtileri onların izlerine benziyor, cin ci hocalarrı karışdırma derim tavsiye olarak, sahipli değilse bille, yolladıkları varlıkların sahiplenme olasılığı çok yüksek, ve en önemlisi, varlık senin içine giripde senin gözlerinle bakıp, hocanında senin gözlerinden, alanı görmesidir, bildiğim kadar böyle, ve asla doğru nokdayı vermezler seni uzaklaşdırmaya çalışırlar, varlıklar, rahatız eder, evdekilerin rahatsız olması , sizin o malum yerden geleirken, muhtemelen eve çamur sokdun, "Yasak Kelime" yerinden bir parça eve gelmiş sanırım, tılsım konusun da daha detaylı yardımcı olacak ustalarımız, yorumlarını esirgemezler müsayit oluna yazarlar inşallah, icrat yapılcak alaana abdessiz gidilmez, duaları vardır, bu ritüeli umursamamazlık etmeyin arkdaşlar,...
Öncelikle yardımın için çok teşekkür ederim ustam. Biz toplamda 3 hocadan yardım aldık birincisi arazi hakkında bir kaç soru sordu ve bize orada bir şey yok dedi. İkincisi başka sehirdeydi beni o alana gönderdi ve orada değerli bir şey yok 1 km doğuya git orada var dedi. Başka bir hoca ise istihareye yatmış ve bize haber gönderdi oradan uzak durun çok tehlikeli filan diye. Ama ben hiç birine inanmadım bunun gibilerin yüzünden gerçek hoca bulamıyoruz ve inanamıyoruz maalesef. Ne yapacagimi bilemiyorum ustam.

pacifist

Kullanıcı
Selam aleykum ustalar.
. Benim çalıştığım bir yer var 2 hocaya söyledim orada herhangi bir şey yok dediler cinci hocalar tılsım veya mal yokmus. Derinlik arttıkça çukurda bir bunalma sıkılma ve ağır bir şekilde boğulma hissi yaşıyorum. Çok gergin ve sinirli oluyorum. Bağırıp çağırıp aglayasim geliyor. Bu sadece bana değil benim yanımdakilere de oluyor sizce bu tılsımın belirtisi olabilir mı. Bir de evdekilerin rüyasına giriyor sürekli. Beyaz kıyafetli adamlar sürekli olarak "bizi rahatsız etmeyin bir daha buraya gelmeyin" diyorlarmış. Sizce bu rüya psikolojik mı yoksa oradan bir işaret olabilir mi.
Sehitler rahatsiz oluyordur gardas.

wolf_52

Kullanıcı
Başka bir hoca ise istihareye yatmış ve bize haber gönderdi oradan uzak durun çok tehlikeli filan diye. Ama ben hiç birine inanmadım bunun gibilerin yüzünden gerçek hoca bulamıyoruz ve inanamıyoruz maalesef. Ne yapacagimi bilemiyorum ustam.
bu hoca güzel sinyal vermiş, hangi gün istehareye yetmış tabi buda önemli, perşenbe gecesi ve pazar ı pzartesiye bağlayan gecede uygun gecelerdir bildiğim kadar, lakin güzel kardeşim, buna illim gerek, hüddam ilmi derler, bunda medrese eytimi almış ALLAH yolundan şaşmamış derin hocalarımız var,benim ve benim gibilerin ilmi buna yetmez, ama aramızda belki ilmi yeten varsada ben bilmyorum, ALLAH rızası için sana yardımcı olurlar şayet varsa, ve bu ilme vakıflarsa, sana özelden yazdım, inşallah rabbim derman verir..

pacifist

Kullanıcı
Öncelikle yardımın için çok teşekkür ederim ustam. Biz toplamda 3 hocadan yardım aldık birincisi arazi hakkında bir kaç soru sordu ve bize orada bir şey yok dedi. İkincisi başka sehirdeydi beni o alana gönderdi ve orada değerli bir şey yok 1 km doğuya git orada var dedi. Başka bir hoca ise istihareye yatmış ve bize haber gönderdi oradan uzak durun çok tehlikeli filan diye. Ama ben hiç birine inanmadım bunun gibilerin yüzünden gerçek hoca bulamıyoruz ve inanamıyoruz maalesef. Ne yapacagimi bilemiyorum ustam.
Gercek hocalara inanmazsan gercek hoca bulamazsin tabi. Ugras dur bakalim.