tıraşlanmış kayada kare oyma ve kanal | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

tıraşlanmış kayada kare oyma ve kanal

csknbl

Kullanıcı
Cevap: tıraşlanmış kayada kare oyma ve kanal

3198watermark_1.png

5318watermark.png

buraları soygun yese dahi tejrübe adına ben olsam incelerdim

12932013-05-25_185813.jpg

merhaba dediğiniz yerleri inceledim. yıldız koydugunuz yerdeki oymanın fotosu. içinde oyugun bulunduqu kayaya ait olmaya baska bir kaya parçası cıktı. çöküntüye benzemiyor.
ayrıca kare oymanıın solundaki işaret dediğiniz yer; orasıda işaret değil tahrip edilmiş kırılınca işaret gibi olmuş.

csknbl

Kullanıcı

2782013-05-25_185708.jpg

bu da kayanın arka tarafında otların içindeydi. üzerinde ki işaret kabartma gibi sizce doğal olabilir mi? ve de ne anlama geliyor ?

tüm yorum ve önerileriniz için çok teşekür ederim. emeğe saygı.

selçuk

Kullanıcı

kardeşim burası dönem soygunu yemiş bizanslılar bu işin müptalasıydı ve ondan öncesi geç roma dönemi halk sefalet içindeydi şimdiki yunanistanı düşün mezar ve hediyeleri peşinde koşuyor yani define peşinde ugraşma dönem soygunu yemiş ve içi toprak dolmuş boş yere kas yaparsın

csknbl

Kullanıcı

kardeşim burası dönem soygunu yemiş bizanslılar bu işin müptalasıydı ve ondan öncesi geç roma dönemi halk sefalet içindeydi şimdiki yunanistanı düşün mezar ve hediyeleri peşinde koşuyor yani define peşinde ugraşma dönem soygunu yemiş ve içi toprak dolmuş boş yere kas yaparsın

eyw. kardeşim tesekur ederim.