Toprak altından çıkan şifre içeren işaretler nelerdir ustalar abiler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Toprak altından çıkan şifre içeren işaretler nelerdir ustalar abiler

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Toprak altından çıkan şifre içeren işaretler nelerdir ustalar abiler
Toprak atından ne çıkmışsa işaret olarak işte arayıp bulunmayan işaret odur. O işaret her neyse altına devam et. Hac olu istavroz olur murç izi olur dönük küp olur yataysa ağzı tarafina devam et. Olur yani toprak altında her işaret olur yeterki toprakta gömülü olsun o işaret Hayırlı olsun bulmuşsun darısı diğer arayanlara. :( Bu yani senin mesele

Seni toprağa o isarete götüren işarette önemli ok işareti goturduyse belgeli yerdir orası. Toprak altından tesadüf bulduysanda iyi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kerpeten çıkar, çivi (mıh) çıkar, demir çıkar zincir vb.., pipo çıkar, taş çıkar güzel taş , bilinçli kazıda bunlar çıkarsa temas etmemek iyidir. alalede denk gelirse devam olduğu yerde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
kerpeten çıkar, çivi çıkar, demir çıkar zincir vb.., pipo çıkar, taş çıkar güzel taş , bilinçli kazıda bunlar çıkarsa temas etmemek iyidir. alalede denk gelirse devam olduğu yerde.
Güzel taş çıktı bırakmayın dedim bıraktılar iyimi :( hemde parça parça 37 tane oyma taş içinde :( taşları olcturdum az cikt oran kuvarsti

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Üstü örtülü eski bir dere yatağını kazmaktasın. Görüntüdeki netliğin belirsizliğine bakarak siyah taşların kurumuş kara balçık gibi görünüyor. Renkli taşlardan kastınız nedir? Resimde ya ben renk seçemiyorum yada sizin benzetmeniz var ortada. Toprak üstü görselinizide sunarmısınız. Birki ve toprak yapısını görmek istiyorum.

gıral

Vip Üye
burayı neyegöre açtınız ustam
çubuk cihaz vs işaret