Tüm Site Sakinlerine Merhaba | Define işaretleri ve anlamları

Tüm Site Sakinlerine Merhaba

ferhat3645

Kullanıcı
Abilerim Ustalarım herkese hayırlı sabahlar ben eski üyelerden Saidzeyd kullanıcı adımı hatırlamadığımdan yeni kullanıcı adı açarak tekrara siteye üye oldum.
uzun bir zamandır bu esrarengiz işler ile ilgilenmemeye karar vermiştim ama bu bir hastalık gibi tekrar merak başaladı.Bende eski yerim olan bu siteye üyeliğimi yeniledi.
neden burası diyenlere çünkü buradaki insanları azda olsa yakından tanıma şansım oldu. Hepsi birbirinden değerli Ustalar ile tanıştım onlardaki samimiyeti gördüm Oyüzden tekrar bu abilerim ile olmaya karar verdim.
Not:Eski Nick ile devam edebilir miyim?Eğer devam edebiliyor isem bu hesabımın kaldırılmasını istiyorum
bu fotodaki tüm abilerime selamlarupload_2020-6-17_9-0-38.png .upload_2020-6-17_9-0-38.png

TEVFiK

Vip Üye
SelamunAleyküm. tekrar Hoşgeldiniz resimdede güzel çıkılmış ne yaparsınız hatıra özlem yenilenmiş oluyor ne hikmet ise buradaki ortamı, İçten samimiyetliği,güzelliği İnanın bende başka yerde bulamadım Burası Ailemden'de biri oldu.Sizede İyi forumlar dilerim.Saygılar.

ferhat3645

Kullanıcı
SelamunAleyküm. tekrar Hoşgeldiniz resimdede güzel çıkılmış ne yaparsınız hatıra özlem yenilenmiş oluyor ne hikmet ise buradaki ortamı, İçten samimiyetliği,güzelliği İnanın bende başka yerde bulamadım Burası Ailemden'de biri oldu.Sizede İyi forumlar dilerim.Saygılar.
hoşbulduk usta

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Mekanımıza tekrar hoş geldin @ferhat3645
Güzel cümlelerin için teşekkür ederim
İyi forumlar dilerim

Eski nickin ile ilgilenecem inşallah

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,

öncelikle tekrar hoş geldiniz.guzel yorumlarınız ıcın tesekkur ederız.

@aliveli44 ustamız telefonla konuyu aktardı. yeni şifrenizi sitemize kayıtlı mail adresine ilettim.

kullanıcı adı saidzeyd olan hesabın şifresini u***632@ho***il.com adlı mail adresinize ilettim.
mail adresinize ulaşamaz iseniz tekrar yazmanızı rica ederim.

ferhat3645

Kullanıcı
merhaba,

öncelikle tekrar hoş geldiniz.guzel yorumlarınız ıcın tesekkur ederız.

@aliveli44 ustamız telefonla konuyu aktardı. yeni şifrenizi sitemize kayıtlı mail adresine ilettim.

kullanıcı adı saidzeyd olan hesabın şifresini u***632@ho***il.com adlı mail adresinize ilettim.
mail adresinize ulaşamaz iseniz tekrar yazmanızı rica ederim.
ben teşekkür ederim
bu kullanıcı adı kalacak mı abi ferhat3645 olan (ben diğer kullanıcı adı ile devam etmek istiyorum)