tüm üyelerin dikkatine | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

tüm üyelerin dikkatine

Kader25

Admin
Cevap: tüm üyelerin dikkatine

güzel bir konuya deginmişsin bozkurt kardeşim.görünürde bişey olmaz diyenler olacaktır ama bu yolla tanışıp belli bir süre arkadaşlık kurup güven kazandıktan sonra dolandırılan arkadaşlara bizzat rastladım.bazılarının parasını arkadaşların elbirligi ve baskısı sonucu birkısmını kurtardık bazılarınında parası malesef gitti.bu konuya üyelerin çok dikkat etmesi gerekiyor.saygılar.
selamün aleyküm,
@aydin-28 ustam, sizi yıllardır tanıyor gibiyim amma nerden tanıdığımı çıkaramadım.
Belki de Galû Belâ da tanıştık. :)
Saygılar, selamlar.

maceracı37

Kullanıcı
Selamunaleykum,

Sizlerin açmış olduğu konulara sadece,yerin güzelmis,güzel işaret,çozümü kolay gibi yorumlar yazarak sizleri özel mesajla bilgi vermeye itenler olabilir.

Bu kisilere dikkat ediniz,bu tur olaylardan doğan yanlış yonlendirmelerden sitemiz sorumlu tutulamaz.

Buna benzer olaylar ile karşılaşmanız durumumda yöneticiye bilgi veriniz.

"R@m@z@n" ustam sen canını sıkma şimdi herkes cin olmuş şeytana memik dokutturuyorlar saf bildigimiz köylü vatandaş bile kaç tane defineciyi dolandırdı

İyi forumlar.

cantar

Vip Üye
AYDIN28 GÜZEL KONUYA DEĞİNMİŞ ZAMANINDA ÇOK ŞEYLER YAŞADIK BİRLİKTE..........ŞAM ŞEYTANLARI İNSANLARIMIZI KENDİ TUZAKLARINA DÜŞÜRMEK İSTEDİLER AMA UYARDIK UYARDIĞIMIZ HALDE ONLARA İNANANLARIDA DÜŞTÜKLERİ TUZAKTAN KURTARDIK...DEFİNECİ DEMEK AKILLI İNSAN DEMEK BEN ONU BİLİRİM.................

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: tüm üyelerin dikkatine

Forumda amacımız
Üyelerimizi bilinçlendirmektir
Sizlere vereceğimiz bilgiler
Tüm üyelerin görmesi gereken
Sayfalarda verilir
Özelden verilen veya
Özele yönlendirme
Yapan kişilere itibar
Etmeyiniz

Hiç bir şekilde
İletişim bilgilerinizi tanımadığınız ve güvenmediğiniz kişilere vermeyiniz
.
SelamunAleyküm çok doğru böyle konlarda biraz bilinçli davranılması Lazım diye düşünürüm..Saygılar.