Tünel Girişimi Acaba Ustalarım | Define işaretleri ve anlamları

Tünel Girişimi Acaba Ustalarım

Yörük2006

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ZEMİNALTI ODAN MEVCUT. YALNIZ GİRİŞ BU RESİMLERDEN GÖRÜNMÜYOR.

sağına soluna dokunmadan,tarif ettiğim yönlerden güzel fotolar bekliyoruz. buluntudan şek şüphe olamaz. önemli olan,muhtevasını öğrenerek tespitini başarabilmendir. genç bir kardeşimizsin,sakın üşengeçlik yapma. sağlıcakla selametle.

Yörük2006

Kullanıcı
değerli ikizceli abi , uzun zamandır seni takip eden yorumlarına değer veren bir kardeşinim dediklerini aynen yapacagım saygılar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
TEBRİK EDİYORUM.
sıralamaya koymam epey bir zamanımı da alsa,hiç üşenmedim. emeğine karşı emin olduğum şekilde sıraladım.
tavsiyem, ve temennim tespitini emin olacağın bir düzeyde yapmandır. harici bir tasarruf kesinlikle düşünmemelisin. ağır bir yer. resmiyetle bitirirsin inşaallah.

umarım anlamdığın bir şey kalmamıştır.

buranın pek değeri olacağını sanmıyorum ama ,bazı gizemler çıkacaktır.
asisti yaptım artık top sende. sağlıcakla.

Yörük2006

Kullanıcı
ustam dediğin yerde koca koca koyma kaya çıktı onun altında beyaz toprak çıkmaya başladı sanırsam taşın birinde sarı horasan harcı buldum girişler bu şekildemi oluyor

adrenalin68

Kullanıcı
ustam dediğin yerde koca koca koyma kaya çıktı onun altında beyaz toprak çıkmaya başladı sanırsam taşın birinde sarı horasan harcı buldum girişler bu şekildemi oluyor
İkizceli Abim sana diyeceğini demiş. Mal batıya kaymamış gibi söylemine göre. Lakin abimin de dediği gibi biz yasalcıyız. Başarılar.

Üst Alt