Tünel Girişimi | Define işaretleri ve anlamları

Tünel Girişimi

Yörük2006

Kullanıcı

karamsar

Kullanıcı
açılmış mezar da olabilir... etraftan sanki çalışılmış gibi bir izlenim edindim..yinede şansını dene enkötü ihtimal kas yaparsın...

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Sayın ustam açılmış olabilir kimbilir daha varmıdır aceba diye düşünülmektense Çupuklar ile boşluk bakmanızda fayda var derim Saygılar.

Yörük2006

Kullanıcı
ustam kafamı karıştıran yagmurdan kardan kıştan çökmeye uğramışmıdır diye düşünüyorum açılmış olsa geri kapatmaya ugraşırlarmı eşkiyaların işi belli olmaz gerçi :)

metin77

Kullanıcı
boşluk ve maden tespiti yapmadınız mı? önce bunları yapmanızda fayda var. daha önce de birileri şüphelenip açmış ve bulamamış ta olabilir. çökme işi ilk bir yılda olur ve tam yerine oturur. çöken yer de zamanla yağmur suları tarafından ya doldurulur ya da aşındırılır diye düşünüyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bilgisayardaki arıza nedeniyle resim üzerinde çizim yapamıyorum.
tek resim olmasına rağmen bütün bulgular ve yapıt görünen yeri veriyor.
tam sol köşeye dikkatli bakılırsa ,iki kayanın eteği çalışma yapıldığını gösteriyor. bu çalışma sınırlımı kalmıştır veya yapıta girilmişmidir,bu görüntüden anlaşılamaz.

Yörük2006

Kullanıcı
degerli ustalarım burada yer altında birşeyler oldugu kanatinde kesinim, mahzen veya mezar dışardan baktıgım zaman birileri tarafından açılmamış gibi duruyor buranın konumu alt tarafı vadi yani yagmur suyu direk aşagıya akar ,kayanın köküne baktıgımda ise kat kat düşüş yaşamış ve bu bariz belli oluyor ama bi denemekte fayda var

Üst Alt