türkiye stinger 2 hurdalığına döndü... | Define işaretleri ve anlamları

türkiye stinger 2 hurdalığına döndü...

• Konbuyu başlatan leonidas42
  • Başlangıç tarihi
L

leonidas42

Guest
selam arkadaşlar türkiyede hergeçen yıl yeni yeni cihazlar piyasaya sürülmekte ben şahsen hiçbirinde bir fark göremedim hepsi aynı ve hatta fiyatları her geçen sene ikiye katlanıyor kendini kanıtlayan cihazlar istisna isimleri ne diye soracaksınız biliyorum... başı çeken lorenz minelap tek tek için en derin olanı minelapla büyük gömü arayan arkadaşlar ne ile ne arıyorsunuz diye sorarım sadece küçük cisimlere karşı derindir bizzat test ettim zaten cihazın üretim amacı farklı ama piyasaya sürülüş amacıda farklı bunu heryerde yazdım pulse star 2 pro define dedektörü değildir altını belli ayarlarda görmez bile gelelim stingere dedim ya hurdalığa döndü ortalık geçenlerde pcbsini gördüm o pcb ye göre o fiyat ohaaaa dedirtecek kadar çok gelelim başlıklarına bir başlığa 500 tl diyen satıcı bunu ne şekilde savunabilir bilemiyorum ulan alt tarafı kablo beee dışındaki boruda bildiğin su borusu ister fırat marka ister hakan plastik diyeceğim o ki işe yarayan cihaz ne diye satılır ki bir sürü stinger ilanı dolu heryerde niye satıyon diyorum adama abi birkaç kişi toplanıp lorenz alacaz diyor diyeceğim odurki iş yapacam diyorsanız alın bir lorenz x3 peşinden gidecekte orta derinlikte analog bir cihazınız olsun tamamdır alan taramaymış hepsi hikaye yalan tarama onlarpiyasayı iyi takip edin ayrıntılara takılmayın birebir test edin yazın bu tür sitelere cevaplayalım parayı kolay kazanmıyoruz...yoruma açık...

star21

Kullanıcı
Cevap: türkiye stinger 2 hurdalığına döndü...

:) :) :) günaydın dostlar :):)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Bilgi için
Teşekkürler:rolleyes:

star21

Kullanıcı

şu anda bile bu cihaz için övgü dolu sözler söylenebiliyor..bence yazık..defineci ulaşamadığı zaman kendini altın dolu mahsende sanırmış bu sözü yeni uydurdum vallaha :)

BuZz

Kullanıcı

güzel bir konu olmuş Bulgaristanda 700 Euro bu cihazın fiyatı türkiyeye gelince paraşüt takıp uçurtmadıkları kaldı:) Dediğiniz gibi 4 metre kablo ve 4 metre su borusu performans başlık diye dünya paralara satılıyor.dedektör satıcılarıda stinger gibi her geçen gün artıyor demekki pastada büyük pay var ve birbirlerini yemeye devam ediyorlar her gün farklı bir ilde farklı ilanlar özelliklede istanbul üsküdar piyasası 5-6 dedektörcü olmuş birisi radar diye satıyor diğeri çakma kyzikos ları en iyi dedektör diye satıyor bir diğeri ben hepsini satarım diyor hay anasını satayım bu nasıl bi iş yazıklar olsun demekten başka bişey geliyor elden

TRUVA

Admin

Bizim insanımız akıllanmadıkça çok daha çok paraları çöpe döker kardeşim.ne diyelim iyi dökmeler.:eek: