Türksat Uydu Güncelleme, Önemli Detay | Define işaretleri ve anlamları

Türksat Uydu Güncelleme, Önemli Detay

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Arkadaşlar uzun süre uğraş verdiğim uydu guncellemesini bitirdim. Tp ekle duzenle sil menulerinin olduğu yerdeki tüm tp listesini silmeniz gerekiyor, daha sonra tam arama yaptığınız taktirde kanallar gelecektir.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
dün akşam annemlerin cih-az ile uğraştım, 2 saat 15 dk sürdü. ama becerdim nihayetinde.
muhtemelen annem mahalledeki ihtiyar komşulara bizim oğlan halletti demiştir bugün, akşam gelince sizin cihazlarada bakar demiştir.çünkü dün akşam 2 kişi aradı oğlun geldimi diye :D

walkman

Kullanıcı
Arkadaşlar uydu cihazlarınızda kurulum menüsünden arama bölümüne geliniz. Burada tp ekleme menüsü var sa orada yoksa yeni sekmesini işaretleyiniz. Daha sonra ilgili alana 11747/27500 H Fec/5/6 yazarak şebeke arama kısmını açık yada yanındaki tick i işaretleyiniz. Arma işlemini başlattığınızda yaklaşık olarak 525 kanal+radyo çıkmaktadır.

Ayrıca daha önceki kanal listesini temizlemenizi tavsiye ederim. Bunun için uyduyu fabrika ayarlarına dönüştürün, ya tüm kanalları silin yada arama yaparken bazı uydu cihazları önceki aramalar silinsin mi sorusuna evet diyerek arama işlemi yapınız.

Dün benim hayır kabul günümdü 3 adet tv+uydu kurulum soralama, 2 kişiye de alo hizmeti vererek kurulum yaptım.

Bozkurt ustam tam senlik bilgi kaçırma derim.;) Akşam eve gitmeden okursun umarım:D

aliveli ustam bana ulaşmayı deneyip 5 tl verseydin (bizim tarife de ak sakallılara beleş) ben işini sıraya girmeden de hallederdim :D:D:D:D:D:D

Üst Alt