Ucgen Aclarin Arasinda Tas Yigma Bir Yer. | Define işaretleri ve anlamları

Ucgen Aclarin Arasinda Tas Yigma Bir Yer.

ersan

Vip Üye
ustalarim eski bir resimim burda bronz cok guclu bir cekim aldim saten etraftaki taslara bakilirsa yesil oksitlenme beli.

ZİRVE06

Kullanıcı
ersan hocam bi konuda yorumlarınız okudum bu uydudan yer sinyalle ilgili resimde paylaşmış sınız bende cok ilgileniyorum ama pek bi sonuca ulaşamadım netice alamadım cok kafam karışta yardımcı olursanız sevinirim cubukla yaptıgınız calışma cok güzel baya işimize yaradı vilgi icin yardımcı olursanız sevinirim @ersan hocam

ersan

Vip Üye
ersan hocam bi konuda yorumlarınız okudum bu uydudan yer sinyalle ilgili resimde paylaşmış sınız bende cok ilgileniyorum ama pek bi sonuca ulaşamadım netice alamadım cok kafam karışta yardımcı olursanız sevinirim cubukla yaptıgınız calışma cok güzel baya işimize yaradı vilgi icin yardımcı olursanız sevinirim @ersan hocam
ustam uydu isi icin bende zamaninda cok urastim bende bir sonuc alamadim bilmiyorum nekadar doru oldunu .

ZİRVE06

Kullanıcı
@ersan ustam harıtacıların kullandığı bazı program ve cihazlar var ama cok korktukları icin gelip bakmıyolar kullanılan bir kac cihaz toprağın görüntüsünü veriyor ve bi kac işlamden sonra görüntü iyice netleşiyor katmanlar halinde boşluklar felan cıkıyor bi kac noktada hatır üzerine hatritacı arkadaşlar ve cubuklar yardımında kazı yaptık bi kac bişey cıktı ama pek önemli değil di cubukculuktaki video izledim bi kac sefer izledim hatta kayaların dizilimi oyumu cevresindeki ağacların şekilleri olsun baya yardımcı oldu insanın ufkunu bakış acısını cok değiştiriyor bi bilgin olursa yardımcı olursan cok sevinirim ustam

Üst Alt