Ucgen Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Ucgen Mi?

burgaz

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

burası düşündüğün gibi.

burası ise net olmamasına rağmen,üçgen değil de sanki bir hayvan figürüne benzetilmiş ihtimali düşüncesiyle ,istikametini incelemek bir şey kaybettirmez. sağlıcakla.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
4.resimdede kaya mezarı bulunmakta,Resimin ön çevresinde yapacağın boşluk testi yararına olacaktır,lakin girişi bulmak önemli,Sağına doğru olma ihtimali var burgaz usta

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Maşallah Burgaz usta
Ersan dan el aldın galiba
Hiç boş durmuyon.
Resimleme konusundada bayağı ilerleme var, yalnız bana göre halâ yetersiz. Birde işaretleri temizlemeye dikkat edersek bu iş daha iyi olacak. Paylaşım için teşekkürler. Emeğine sağlık.

burgaz

Kullanıcı
Maşallah Burgaz usta
Ersan dan el aldın galiba
Hiç boş durmuyon.
Resimleme konusundada bayağı ilerleme var, yalnız bana göre halâ yetersiz. Birde işaretleri temizlemeye dikkat edersek bu iş daha iyi olacak. Paylaşım için teşekkürler. Emeğine sağlık.
komana ustam bu gun iki insan buldugum birine supurge, birine kuregi verdim benim onumden temizlik yapsinlar.SURPRIZ bulgaristanda cok isaretler varmis.yarin daha iki insan bulacagim kim bilir neler cikar karsimiza.

karanar

Kullanıcı
maaşallah. senin süpürgeciler süpermiş ustam. bu arada; bulgarca LEVA nasıl yazılıyor ustam. yada yunanca???

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

burgaz kerdeş,ilk defa müthiş bir yer yakalamışsın. şimdiye kadar paylaştıklarına bedel. tek bir ayrıntısı ,resme göre sağ ok istikametinde. sizde kazı izni nasıldır bilemem ama ,bunları hiç unutma derim. sağlıcakla.

Üst Alt