üç mayıs türkçülük günü | Define işaretleri ve anlamları

üç mayıs türkçülük günü

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Cevap: üç mayıs türkçülük günü

ustam konu türk olunca ben orada olurum serde ülkücülük var nede olsa emegine saglık. (alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

teşekkürler fenerli ustam valla asiavcı ustam çok güzel söylemişsin hatırlamakta ve hatırlatmakta fayda var

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

orjinal çepni türküyüm hamdolsun üstünede müslümanım elhamdü liilah birde defineciyim

FENERLi

Vip Üye

ustam konu türk olunca ben orada olurum serde ülkücülük var nede olsa emegine saglık. (alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)
Önemli olan gönül davası(alkış)(alkış)(alkış)

hatırlamakta hatırlatmakta fayda var tşklr FENERLİ (alkış)
Evet ustam çok çok haklısın hatırlamakta fayda var bencede!!

teşekkürler fenerli ustam valla asiavcı ustam çok güzel söylemişsin hatırlamakta ve hatırlatmakta fayda var
Bencede çok çok haklı işte!!!

orjinal çepni türküyüm hamdolsun üstünede müslümanım elhamdü liilah birde defineciyim
Arkadaşım sen orjinalsın niyemi baba'yı gördüm fs. oda definecimiydi onu merak ettim;););)Babayada çok selam çalkaya ustam;););)

Aslında bunu yazmamda sebep ayrımcılık yapmak değil,,,haritalardaki türk bayraklarına bakarsak biz bu dünyanın anatomisini değiştirebileceğimiz gerçeği,,,ama bakıyoruz dünyada 5milyon insan onlara çalışıyoruz,,,kimemi?
Atatürk localarını kapatmıştı onlara,,,gerçi sonra serbest oldu,,,
Bir müslüman türk olarak bu benim çok zoruma gidiyor,,,
Bir ince ayrıntı düşünüyorum ve hep kafamı kurcaladı;cumhuriyet ilanı1923 halifeliğin kaldırılması 1929 vs. konular.
Biz bu topraklarda yaşayan fertler bir olalım,birlik olalım elin gavurana kulluk yapmayalım,paranın esiri olmayalım,bana ne demiyelim,,,;););)herkese saygılar yanlış yazdıysam bozkurt kardeşim sen düzelt derim.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

ustam 12 eylül olmuş dışarıda kalan gençliğin ilgilendigi tek şey futbol olmuşdu bu ülkenin gençlerinin büyük bölümü zindanlardaydı tahminen 83 84 yıllarıydı evlerde sohbet toplantıları başlamış haftalık toplantılara koşarak giderdik orada bize siyonizim masonlar yahudilikle ilgili bilgiler verilir müslümanalara yapılan zulümler anlatılırdı sonrasın da yıllar geçdi büyüdük günümüzde bu muhterem lerin baglı oldugu yerlerin büyükleri büyük işadamları büyük siyesetci oldular ancak bize anlatılan işlerde bir yanlışlık vardı kafamda çözümleyince yıllarca gazetesini aldıgımız holdink faizsiz kazanç diyerek insanlarımızı çarpdı sonrasında bir bakdık o yıllarca nefretle anlatıkları israillin büyük şirketlerini bu topraklara iş ortaklıgı yaparak getiren onlar oldu örnek o çok ünlü bisküvi markasını örnek verebiliriz yani bir yerde yanlış yapılmış para uguruna islam sadece bir obje olmuş paranın getirisi için bunları maalesef yaşamak içimi acıtdı türk cumhuriyetlerinide bunların sayesinde kaybetdik elçibeyin devrilmesin de rol oynayanların o gazetenin bölgede çalışan yazarlarının olması insanın aklına çok şeyleri getiriyor aslında yazacak çok şey vardır sadece karadenizde fındık meselesi bir kitap yazacak kadar koya sahip kimlerin üreticiye yasinin parasını dagıtıp 10 liralık fındıgı 3 liraya topladıgını bilmek birilerinin bu vatanı para uguruna satdıklarını görürüz ancak kimse damarlarımızda ki türklük olgusunu degiştiremeyecek .

Üst Alt