Üç Mezar Mezarların Duruş Şekli Üçgen Şeklinde Yapılmış Işaretli Resimler Ortadaki Mezar | Define işaretleri ve anlamları

Üç Mezar Mezarların Duruş Şekli Üçgen Şeklinde Yapılmış Işaretli Resimler Ortadaki Mezar

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
değerli ustalarımın kıymetli yorumlarını rica ediyorum

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
wolf_52 ustam hangi ok yonunu sordunuz acaba.ilginiz icin ayrica tesekkurler.gandalf ustam yigma mezarlar hakkinda pek bilgim yok ancak eger yigma mezarsa hediyesi olmaz mi yada azmi olur tesekkurler.

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Tesekkur ederim ustam emek verip cizdiginiz icin.ancak ben anlayamadim malesef.giris gibi birseymi arayacagim.gosterdiginiz yonlerde bir isaret belirti yok cunku.nekadar mesafede arayacagim.birde degerli tahmininiz nedir acaba.bu tur mezarlari bilmiyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

resmi büyütünce ,yeterli netlik alınamıyor. göz ise,değerli olabilir. geçmişini bilemeyiz,emin olmak için,maden tespiti gerekir. yapıtı da orada.

üstteki kanallar yanıltmasın,başlangıç alt meyilden. zemin serttir. zorlu ve detaylı görünüyor. burada oda kesin. üst düzlüğe uzanır ama üstten inilemez,giriş mutlaka bulunmalı.
sağlıcakla selametle....

ertug

Kullanıcı
kardeşim mezarlar üçgen şeklinde demişsin burasını haç şeklinde düşün uzun kol istikametinde yaşlı ağaç veya taş olur burdaki işaretleri bulursan hediyesi olur saygılar

Üst Alt