üçgen kaya ve yanında oturak taşı | Define işaretleri ve anlamları

üçgen kaya ve yanında oturak taşı

ibrahim181

Kullanıcı
ustalarım oturak taşına oturulduğunda hemen sol tarafta yerde üçgen şekli verilmiş bir kaya var üçgenin sivri ucu koltuğun arka kısmı yönüne bakıyor ve baktığı noktada üst üste bırakılmış büyük kayalar var yorumlarınız için teşekkürler.

drapeta

Kullanıcı
Cevap: üçgen kaya ve yanında oturak taşı

sen paraların üstünde geziyorsun ustam ))

xenon

Kullanıcı

civcivmi tavukmu kuşmu?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

aliömer öncelikle şunu sormak istiyorum. bu kayayı yani senin koltuk dediğin kayayı şu an kuşamı yoksa koltuğa mı daha çok benzetiyorsun?

arkadaki kaya ile öndeki kayanın eskiden bir bütün olma ihtimali nedir?

burayı koltuğun gerisinden ileriye doğru kuşa benzeyen kayayı da içine alan resim varmı? yada koltuk dediğin kayayı tam yandan gören resim?

bunlar önemli. cevaplamalarını ve resimleri varsa bekliyorum.

ibrahim181

Kullanıcı

harbici ustam açıkçası taşı ben koltuğa banzetiyorum ama yan açıda fotoda olduğu gibi baktığın zamanda kuşa banziyor yakın zamanda bölgeye gidip detaylı fotolarını çekecem yalnız oturak kısmında biroyuk var içi resimde dikat etsen su buz tutmuş ne kadar derin bilmiyorum koltuğun arka kısmında üst üste bırakılmış taşlar var çok dikatçekiçi yerler.

ersan

Admin

merhaba aliömer usta bu koltuk cok guzel ama koltun yunu bir kus azina benziyor birde o gagasini bir,v, gibi yonmuslar guzude kuk boyasinlan murc isareti yapmislar .
bence gagasini koydu tasin altinda mezari var bir cubuk tut bakalim bosluk veriyor mu alti.

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

koltuktan bakınca çok yağınca oluşan şelale nerede etraftaki mezarlara ne olmuş doğal gibi duran dikili taşları cinlermi uçurmuş bir adam sığacak kadar kayadaki yer nekadar uzak buradaki dar boğaz da ne var burada hiç su yokmu etrafı çevrili doğal kayalar gibi yere dikkat ettinmi doğu tarafındakı kuru dere çatında ne var buraya çıkarken en manzarası güzel yer neresi güneşin ilk vurupta batana kadar vurduğu alan nerede yerden eğilip içilan bir su da olmalı çayırlık alandaki işlenmiş tek büyük kayayı bul bakalım güneyinde 11 adımda ne var buraya uçarakmı geldin harman yerigibi yerde dinlenmedinmi

Son düzenleme: