üçgen kayalar ve yanındaki ? | Define işaretleri ve anlamları

üçgen kayalar ve yanındaki ?

goqhany

Kullanıcı
ustalarım bu şekillerin bir anlamı varmı?değişik boyutlarda bir kaç tane üçgen kaya şekili ve üçgen işareti var gibi.bunların yanındada bu kayaya rastladık.acaba bir anlamı varmı?
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

goqhany

Kullanıcı
ustalarım bu şekillerin bir anlamı varmı?değişik boyutlarda bir kaç tane üçgen kaya şekili ve üçgen işareti var gibi.bunların yanındada bu kayaya rastladık.acaba bir anlamı varmı?ustalarım bu konuyu yeğenimde farklı
başlık altında yayınladı.diğer çevre fotolarınıda ekleyip,burada tekrar paylaştık.
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Goghany kardeşim bu haliyle resimler bana bir ışık vermedi. Küçükte olsa bariz işçilik olduğu anlaşılan bir şeyler olması lazım. Eğer yer kolaydaysa biraz temizlikle belki bir şeyler bulabilirsin.Bilinmez belki de toprağa saklanmıştır görüşüm bu yönde.
Belki ustalardan değişik yorumlar gelir. Kolay gelsin

madhunter

Kullanıcı

kayanın üstünde yuvarlak içine aldığım bölümde bir değişiklik var yokla derim.fotoğraf bizi yanıltmıyorsa sağ taraftada bir üçgenin var.üçgenin uzun kenarı yönünde araştırma yap.çarpı koyduğum taşların üzerine oturtturma gibi duruyor sanki o büyük kaya.o yüzden araştırılması gerekiyor.yosunlar tamamen temizlenmeli ve başka işaretlerde aranmalı kaya üzerinde.yerde duran taşlardada V işareti görüyorum.doğal olup olmadıklarını buradan kestiremedim.doğal değilse V nin açık olan kısmına doğru araştırma yapmanızı tavsiye ederim...

GRİ

Kullanıcı
arkadaşın yuvrlak içine aldığı yer kasa olabilir.irdelemekte fayda var.
3gen ise kapalı bir yerin olduğunun manasıdr.uzak olmassa gerek.,
kolay gelsin..

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
selamlar. üçgen kayalar kuzeyebakıyorsa ilgilenir. Ki görüldüğü üzere yosun tutmuş buda demektir kuzey yöndür.
teknoloji ile çalışma yapabilirsin , zaten ustalar yazmısş gerekeni.. Allah yardımcınız olsun.

goqhany

Kullanıcı
Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim.Ustalarım size krokisiyle birlikte resimleri de atıyorum. Resimleri krokide görünen sıraya göre upload ediyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kroki

Resim 1

Resim 2

Resim 3

Resim 4

Resim 5

karanar

Kullanıcı
benim tavsiyem; bu sitedeye üye olan bütün kardeşlerimin, öncelikle işaret analizleri daha sonra da kendilerine uygun çubuk yapımını öğrenmeleridir. bazı fotolar görüyorum ki ekranın içine giresim geliyor :) boşluk yada değerli çubukları bu tip alanlarda çok daha kolay sonuca varmanıza neden olur, saygılarımla.

Üst Alt