ünvanda yükselme hk -07/12/2021 | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

ünvanda yükselme hk -07/12/2021

El-Ensari

Kullanıcı
Ben bu rütbe,makam mevki işinden pek anlamam, ama herkes olumlu şeyler yazdığına göre demekki iyi bir şeyler olmuş 🙂
Cümlesini Tebrik ediyorum,Cümleten Hayırlı olsun, Allahu Teala en güzel makam ve mevkileri Cennette Cümlemize nasip etsin inşallah.

El-Ensari

Kullanıcı
Hakaret, argo, küfür vd.bu sitede yok.
Sitemizi kıymetli yapan en büyük etken bu olsa gerek. Kimseyle dalga geçilmiyor. Bunlar bu zamanda çok güzel şeyler. Renklerimizin ne olduğunun inanın kıymeti yok, renkli olmasak da yine buradayız. Bu vetire devam ettikçe, sağlam adımlarla gidilir. Bugün ülkemizde de en büyük sorun edep adap sorunudur. Bu yüzden hiç vaktim olmamasına rağmen en azından geceleri mutlaka konulara bakma gereği duyuyorum.
Seviyeli formdaşlıktan dolayı herkese selam ve saygılarımı arzediyorum.

99 kiloluk romalo ile karşılaşayım, hepinizi uçakla palandökene getirtip @Deli Fırat kardaşımızın çayından ikram edeceğim inşallah.
Yarın bir kutlu sefer daha var. Sefer bizden nasip Yüce Mevladan. Bilinmez belki de herkese ortapedik çift kişilik alttan ısıtmalı ve soğutmalı bir yatak bile nasip olabilir.🌝
Ustam,benim ki tek olsun.🙂

bornovalı

USTA
Super Moderatör
selamunaleykum,

Mekanımıza vakit ayırıp kullanıcılarımıza yardımcı olan aşağıda bilgileri bulunan ustalarımıza gönülden teşekkür ederiz.

Sitemizde dönem dönem yetkilendirmeler yapılmaktadır.Burada sitemize olan katkısı ile, üyelere olan yardımı, tüm kullanıcılar ile olan diyalogları da göz önünde bulundurularak yetkilendirme yapılmaktadır.

Ünvanda yükselmeler şu şekildedir.

@BulursamKader25 ustamız, süper modaratör lükten , Admin liğe,
@KANAS_USTA ustamız, süper modaratör lükten , Admin liğe,
@kocyigit01 ustamız, üyelikten Vip üyeliğe yükselmiştir.

kendilerine forumdaki yardımları için teşekkür ederiz.

koçyiğit01 kardeşimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. forumda olmadığı bir âna denk gelmedim. sürekli aktif ve katılımı ile konularımızı ve kullanıcılarımı karşılıyor. sağolsun. eksik olma kardeşim.

kalbi sevgilerimle.

Tüm üyelerimizin bu konuyu incelemesini rica ederim.
S.A.
Ünvanda yükselen tüm arkadaşları tebrik eder, mekanımıza ve haklarında hayırlı uğurlu olmasını dilerim.
Ayrıca bilgi ve tecrübelerini çıkar düşünmeksizin aktaran tüm arkadaşlara da teşekkür ederim.
ALLAH (c.c) bu güzel birlikteliği bozmasın aksine daha da pekiştirsin inşallah. (amin)