üstatlar bu nedir

carlone81

Kullanıcı
yükleyeceğim kaya fotoğrafını ne kadar doğrudur bilmem ama ben kabuğundan çıkan kaplumbağaya benzetiyorum. sizlerde bakıp inceleyip bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

ersan

Admin
Cevap: üstatlar bu nedir

slm karolone81 aramiza hos geldinj bu yerde is cikar hemde cook guzel is ,,uyan bir deven var birde sirtinda 3 kucuk oyman var ucgen gibi ,,cubuk kulanmayi bilirse bir yokla bakalim tasin ustunu bosluk veriyor mu .ustam ta detaili rsimler cek ustalarimizdan ta net cevap alisin --nekadar ta cok cevre resimlerin varsa okadar ta net cevap alirsin ..yakinlarinda kevan you varmi yasa karsisinda dere yata .

bu carpi yaptim yerde bu devenin mujdesi var .kare gibi yerin icinde.bir yokla bakalim bosluk sesi.
devenin bakti yununede mezari var oklan isaretledim yerrde ,,birde 3 tane yardimci isaretin var o istikameti gusteriyorlar,,
hakiki orjinal mezarin isareti yine kafasinin ustunden asaya doru inen kanali araylan cizdiyim yer ,,hadi ustam bol sans ,,

Son düzenleme:

carlone81

Kullanıcı

Allah razı olsun üstadım, hoşbulduk. yakınlarda dere yatağı var mı diye sormuşsun.evet taşın objektife bakan tarafının tam tersinde yaklaşık 30 metre aşağısında küçük bir dere yatağı var. dere yatağıyla bu taş arasında üzerinde çeşitli yolların olduğu bir taş da var. ilk fırsatta mekanın diğer taşların fotoğraflarını da paylaşacağım. ilgi için teşekkürrler.

carlone81

Kullanıcı

slm karolone81 aramiza hos geldinj bu yerde is cikar hemde cook guzel is ,,uyan bir deven var birde sirtinda 3 kucuk oyman var ucgen gibi ,,cubuk kulanmayi bilirse bir yokla bakalim tasin ustunu bosluk veriyor mu .ustam ta detaili rsimler cek ustalarimizdan ta net cevap alisin --nekadar ta cok cevre resimlerin varsa okadar ta net cevap alirsin ..yakinlarinda kevan you varmi yasa karsisinda dere yata .

bu carpi yaptim yerde bu devenin mujdesi var .kare gibi yerin icinde.bir yokla bakalim bosluk sesi.
devenin bakti yununede mezari var oklan isaretledim yerrde ,,birde 3 tane yardimci isaretin var o istikameti gusteriyorlar,,
hakiki orjinal mezarin isareti yine kafasinin ustunden asaya doru inen kanali araylan cizdiyim yer ,,hadi ustam bol sans ,,

fotolarda ilk taşın bir kaç açıdan görünüşünü vermeyte çalıştım. ayrıca bahsettiğim diğer taş da burda mevcut. inşallah gerekli açıklamaları ve açıları sağlayabilmiştirim