Üzerin Killise Bulunan Tepenin Altı... | Define işaretleri ve anlamları

Üzerin Killise Bulunan Tepenin Altı...

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
buranın üstünde kilise var(ikizceli ustam bi önceki konumda bahsettim.) kilisenin kuzey yamacında kalıyor.
kayalığa yaklaşarak çekiyorum.
dahada yaklaşıyorum yandan çekim
karşısından resimler birbirinin devamı
daha da yakın çekim
baraya sırtımızı verip aşağı döndüğümüzde karşıda bi kaya dikkat çekiyor şimdi de onun yanına gidiyoruz.
o oyuğun yanına gidiyorum.
ustalarım burası soyulmmuş olabilir mi ?
kayanın doğusu
kayanın batısı
burası da kayanın üzeri yorumlarınızı beklerim saygılarımla...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
kilisenin bir bağlık alanı bir kaçta kuyusu olmalı onları tespit edebildiniz mi dere nerede buraya yakın derenin kekin V yada Y yapan yerlerinde sarp kayalıklar olmalı inceleme yapıldımı

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
kilisenin bir bağlık alanı bir kaçta kuyusu olmalı onları tespit edebildiniz mi dere nerede buraya yakın derenin kekin V yada Y yapan yerlerinde sarp kayalıklar olmalı inceleme yapıldımı
sondan 5. fotoda dereye bakıyor hafiften kenarına, kilisenin 300 mt aşagısı Y yapıyor onun 300 mt aşağısı yine Y yapıyor büyük dereyle birleşiyor. ama detaylı gezmedim bi bakayım ustam

ersan

Vip Üye
ustam guney bati tarafinda kilsenin mezarlik alani olmali ve kuzey tarafinda bu derenin 300 mt kadar derenin keskin viraj yapti alanlik tarafini tepeye bakan tarafini bir dikatli incele cubuklarlan burda kilsenin mahzeni bulunmaktadir .

Meltun

Kullanıcı
Sn;yalnızefe
Deve oturuyor ise :Bu durumda define saklantısı kesinlikle işarete yakın bir yerdedir. İkinci bir işareti bulmak kaçınılmaz olmuştur. Bu işaret bir taş, bir çukur, bir yükselti veya bir ağaç yanı olabilir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
soyulmuş değil. neden dersen, o kadar yüksekten giriş olacak bir yer değil. kasa türü olsa idi içersi çok daha düzgün bir yapıda olurdu.

gördüğümü yorumlamayı tercih edeceğim için,her ne kadar uzaktan çekim olsa bile,arazi yapısı ve görünen yerlerin birisi ,ikisi benzetme olsa dahi,mahzenlerin olduğu bir yer olarak görüyorum. cizdiğim şekilde ,boşluk sistemiyle,kayaların önünden yatay olarak geçilirse, giriş tünellerine rastlanacaktır.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

meltun ustamızın hoş görüsüne sığınarak küçük ilaveler yaptım. alan içinde daha iyi anlayabilirsin diye.
yapılması gereken belli. beceri de sana ait.

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Ustam
soyulmuş değil. neden dersen, o kadar yüksekten giriş olacak bir yer değil. kasa türü olsa idi içersi çok daha düzgün bir yapıda olurdu.

gördüğümü yorumlamayı tercih edeceğim için,her ne kadar uzaktan çekim olsa bile,arazi yapısı ve görünen yerlerin birisi ,ikisi benzetme olsa dahi,mahzenlerin olduğu bir yer olarak görüyorum. cizdiğim şekilde ,boşluk sistemiyle,kayaların önünden yatay olarak geçilirse, giriş tünellerine rastlanacaktır.
Soyulmuş mu dediğim yer sigara paketinin olduğu yer. Son 5 resim yani yanlışlık yok demi abi.o acik yer bir adam boyu ve kayanın yapısı sert degil asfalt Mıcırı iri taş harç karıştır yap ya aynen öyle o yüzden düzgün cıkmayabilir mi diye düşündüm abi

Üst Alt