usatalar bu taş sıvalı olabilirmi | Define işaretleri ve anlamları

usatalar bu taş sıvalı olabilirmi

ibrahim181

Kullanıcı
değerli ustalarım bu taşın yüzeyinde farklı şekilde işaretler var ayrıca ben bu taşın yüzeyinin sıvalı olduğunu düşünüyorum ancak emin değilim. bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum saygılar.

ersan

Admin
Cevap: usatalar bu taş sıvalı olabilirmi

merhaba aliömer usta bu tas horasan bir tas deyil bun bir sivali ustu zamaninda bu tas harita yerine kulanala bilmistir usteki isaretler bakarsak mezarlari tamsil ediyor nredennse uste iki murc oym,a var.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sevgili kardeşim, ayni renkte küçük kayalarda görünüyor. şüphesiz el işçiliği mevcut. tespit etmiş olmalısın.
kayanın üzerine az miktarda kireç çözücü döktüğünde kaynama yaparsa okeylersin eğer normal kayalarda olduğu gibi hiç bir etki yapmazsa doğaldır. sağlıcakla selametle.

NOVANDA

Kullanıcı

değerli kardeşim tek olan murç işaretini orta nokta al 4 köşesinde dört ayrı mesafede mezar var göz kararı bile çökmeleri görebilirsin

ASİAVCI

Kullanıcı

değerli kardeşim tek olan murç işaretini orta nokta al 4 köşesinde dört ayrı mesafede mezar var göz kararı bile çökmeleri görebilirsin

ustad özletme kendini bu kadar tekrar hoş geldin NOVANDA

NOVANDA

Kullanıcı

hoş bulduk abim benim kusura bakma tayin beni çok yordu ancak toparladım kendimi

NOVANDA

Kullanıcı

yazmayı unutmuşum güzel kardeşim birde oda mevcut

ibrahim181

Kullanıcı

ustalarım taşın yüzeyi sıvanmış bir betonun sulamadan nasıl çatlaklar oluşuyorsa aynı şekil çatlaklar var. sanki sıvanmış ayrıca üzerindeki işaretlerde murçla değil sanki sıvanın üzerine parmakla şekil çizilmiş gibi duruyor. İKİZCELİ ustam allah nasip ederse en yakın zamanda tarifini uygulayacam

NOVANDA

Kullanıcı

samsundayım araba ile 3 saat sen ses et ben gelirim abi hatta dur bir hafta sonu gelim be abi kukır kardeşimede sözüm vardı ...tabi uygunsa sizin için ali ömer affet olurmu konuyu baltaladık huyum değildir özür.