Ustalar Buyrun.... Düz Kaya Ve Çevresi

wolf_52

Kullanıcı
...ustalar yerimiz burası.....
sağ tarafı..
sol tarafı...
ustalar bu anakayanın ustunde bulunan duz kayanın ustu....
burası duz kayanın uc kısmı yani yuvarlak taşın ustune bindiği yer hemen....
bir onceki resmin biraz daha yakın çekimi......
bu resim kayanın arka tarafı...... ustalar burayı daha detaylı fotolayacam en kısa zamanda resimler kısıtlı olabilir amacım kış mevsimini yaşıyoruz malum forum hem konusuz kalmasın hemde benim aklımda baz çözümler var siz değerli kardeş ve ustalarımla fikirlerimizi pekiştirmek.. iyi forumlar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
çapakmıdır sazanmı .ne öyle o kardeşim. kuyruk tarafında sumu deremi var ,yoksa sudan çıkarılıp buralaramı taşınmış. çok hoş çok.
pek gezmem ama bölgede böyle bir yeri ilk kez hayretler içinde görüyorum.
ilk resimdeki başı devasa kayanın arasına pisagorlamı yerleştirdin. yönünüde vermişsiniz.teşekküt ederim ama ben istemem. çok ama çok ağır yapıt. göz ve benzeri küçük noktaların yerleri bana yeter. :D

ünyenin ağaları isterse bir resmi kazı alır,bizde acizane tespitini yapmaya çalışırız.
wolf ustam burası sahile yakınmı* sağlıcakla sevgiyle.

Pisagor_52

Kullanıcı
H
çapakmıdır sazanmı .ne öyle o kardeşim. kuyruk tarafında sumu deremi var ,yoksa sudan çıkarılıp buralaramı taşınmış. çok hoş çok.
ilk resimdeki başı devasa kayanın arasına pisagorlamı yerleştirdin. yönünüde vermişsiniz.teşekküt ederim ama ben istemem. çok ama çok ağır yapıt. göz ve benzeri küçük noktaların yerleri bana yeter. :D

ünyenin ağaları isterse bir resmi kazı alır,bizde acizane tespitini yapmaya çalışırız.
....hemşerim burası benim gizli stres atma bolgem desem yeridir. Burası en değerlisi olduğu için çektim inş hafta içi detayları paylaşacam..

wolf_52

Kullanıcı

buraya ben gidemedim kuzen gitdii bu hafta bende gidecemm balık güğzell... mihrabı tuzaklı kaynın dibii lakin kasdanda şüpe ediyoruzz... 3 cü resmee dikatli bakın... hemşomm sen benden devetiye beklemee artık kafana göre çık gell nersini sitersenn buyurr ızgara yapmayaa...beklerizz...

Kervan07

Vip Üye
mahsenleri 1 km den tanırım ben! girişi veren işaretler: mihrab,üçgen kabartma,üçgen oyma,üçgen kaya(1 karış toprak altında da olabilir),dikili taşın altı,balta kesiği,balık'ın kuyruk istikameti,birbirine yaslı veya catılı kayaların altı,delikli kaya,baklava dilimi,büyük çarpı işareti,binek taşlarının baktığı istikamet,V işaretinin açık istikameti! benim tecrübe ettiğim işaretler bunlar.inşallah yardımcı olmuştur.hayırlı uğurlu olsun hemşerim..

wolf_52

Kullanıcı
ikizceli ustam sen işretlemeni yap ufak yerlerin biz değerlndirelim ızgaryada bekleyelim çayı ocağa koyalım istersen.. demlensinn...

Üst Alt