Ustalar Kendi Arazimdeki Yer | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Kendi Arazimdeki Yer

Falconx

Kullanıcı
Kendi arazimiz içerisnde bulunan bu yer hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

wolf_52

Kullanıcı
yer güzel bri yer lakin fotraflarınız çok yetersiz... yakınçekim olsaymış iymiş.. lakin burdan görbildiğim sadece bu dizili kitli taşlar.. giriş ihtimalini yükseltiyor sadece ağır bir yer burası...

wolf_52

Kullanıcı
burda dikat çekci nokda benim için.. bütün kayaların anyı cins oluşu .. 2 tane si hariç bu 3 gen ve o betimlenmesi olan birncisi diyeri ise sarı parelel çizdiğim solda... 2 side insan eli değmiş... şüpeli yer... burda bir brine bağlantılı odaların olşu.. girş kuyu gibi bri yerden civarda açığa çıkmış kuyu dehliz varmı???? soru işreti koydumyer oldukça araşdırmaya değer bir yer olrak görüyoru..ve kırmızı cizdiğim yer de mezar olma ihtimali var... yoklayın derim...

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ben pek kaydadeğer bişiy göremedim
ama birde ustalar baksın bakalım bizim göremediğimizi
belki onlar görür.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

gölgeli ve uzak çekim,her ne kadar bulguları gizlemişsede, genel görünümde eklendiğinde,alana mezar odaları konulduğu görülüyor. ana gövdede zaten diktörgen en büyük kanıtı. küçük kayanın ağız gibi kesilmiş olması ,wolf ustamızın yorumunu güclendiriyor. yalnız, bana göre yüzeysel değilde oda şeklinde bir iki noktada çıkacaktır. başarabilirsen boşluk tespiti ile öğrenebilirsin.

Falconx

Kullanıcı
Ustalarım hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım yorumlarınız ıcın. Resimleri Telefınla cektım o yuzden yetersız.resimlerde belli olmuyor sizde belki ama ılk resımdekı genış yuzeyli kayanın ustunde kılıc orta kısmında papatya yada yoncaya benzer bı sekil mevcut. Bıde enson resımdekı ustunde yazı yada sayı olan koselı dıkdortgen tas o kayanın altındakı cimlerle kaplı boslugun icinde duruyor. Kayanın sol orta kısmından sag üst köşesine dogru sıralı gıttıkce capı kuculen 3 adet delik mevcut. Birde üst kısmında dikdörtgen bir kısım var sankı oraya ait degil düz çizgileri var hatlatı belli.sayım SANALZ işaretlediginiz kısımın altında daire içinde guneşin belirli acıda durusuyla ortaya cıkan daire icinde haç var uzaktan bakımca belli oluyor. Yıne aynı yoktada en solda suyun aktıgı noktadakı taslar yıldız seklinde duruyor (tasların suya yansımasına terstenbakınca insan kafası na benzer bi şekil gorunuyor cok fantastık ama bariz belli )bende bunları pc basında sattletce incelerken fark ettim. Mekanda hec bırını goremedım. Benım fark edenildiklerim bınlar. Degerli yorumlarınıZı bekliyorum cok tesekkurler

fatih7979

Kullanıcı
bende bunları pc basında sattletce incelerken fark ettim. Mekanda hec bırını goremedım. Benım fark edenildiklerim bınlar. Degerli yorumlarınıZı bekliyorum cok tesekkurler yazdıgınız kelıme bu buda demektırkı fotograf yanılması yerınızde her hangı bır ıscılık ve ısaret yok dogal kayalık

Falconx

Kullanıcı

tam olmadı ama işaretlemeye calıstım.en kısa zamanda detaylı resim yuklemeye calısırım