Ustalardan Yorum Lütfen | Define işaretleri ve anlamları

Ustalardan Yorum Lütfen

akinaral

Kullanıcı
ustalarım arkadaş bunları yolladı ben yorum yapmak istemedim sadece gördüklerimi çizdim gerçek yorumlar sizden lütfen

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Dostum arkadaşına söyle ilk resimdeki kafadaki orta taraftaki kararan yerleri eldiven giysin tel fırça ile temizleyip resimlerin sanki zehrini kusmus hava deliği iki tane görünüyor resim yaniltmasi deil ise

wolf_52

Kullanıcı
suikast ustanın dediğine katılmak la beraber, mezar ı işret etmiş sıvama gibi durşu, şunda eklmek istedim, ben kapalı mağrası odası nokdasına dikkat çekmek istedim, okside bakrsak, kap kacak, benziyor, bakır oksidi gibi duryor,inşallah altındır, lakin 1 nolu yer kapalı giriş gibi duryor, ve oksit alt kenardan akmış bulaşmış diyer yerlere suyla beraber, sarı çizdiğim nokdadan kaçırmış suyu,omegaya benzer ama u işreti de var direk girşe bakıyor,kırmızı ok un arkası hemen..2 nolu yerde şüpeli duruyor, beyaz oksitlenme, mantarlaşma var, orayıda es geçmeyin derim.. saygılar

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam birde birinci ve ikinci resmin bir arada olan resmi mevcutmu yerlerini isaretleyerek atsana hem dikili tas ne icin dikilmis bi bakalim

wolf_52

Kullanıcı
Ustam birde birinci ve ikinci resmin bir arada olan resmi mevcutmu yerlerini isaretleyerek atsana hem dikili tas ne icin dikilmis bi bakalim

kaydadeğer bişiy görünmüyor ustam
belkide yanılıyorumdur bakalım ustala nederler.
bendede uyandurduğı kanağat. işlem görmüş bir yer lakin, çok kayda değer bir yer olduğnu düşnmüyorum. kap kacak. çıkar ancak burdan...:( buranın daha hakim bir nokdası olması gerek.. arşdırmnızı o dediğim nokdalarda devam edin ,ve dere çatalları kıvrımları.patika kıvrımları.. diye sıralybilriz.. saygılarımla...

akinaral

Kullanıcı
hepiniz saolun ustalarım.baska resim yokmuş olanı bunlar

akinaral

Kullanıcı
ustalarım 1 nolu resmin yan görüntüsü.

Üst Alt