Ustaların dikkatine!!! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Ustaların dikkatine!!!

DefineHaritasi

Kullanıcı
Ustalar bazen konu acan kisi ne gormus olmus olaki diye kafa yoralim konu da belirttigi hersey dogru evet var. Definecilige yeni sayfa acacaz her yerde siluet bust at essek ayi maymun bin birli turlu islerle karisilacaz. Mesele hedefe gitme olasiligin ne kadar yuksek deger degmez diye ayiralim. Kimine gore ve neye gore. Mezar olmali burada araki bulasin tek karede.

Ekli dosyalar

• C1422961-E842-4869-9BAF-925C560EDD32.jpeg
    C1422961-E842-4869-9BAF-925C560EDD32.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 7

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustalar bazen konu acan kisi ne gormus olmus olaki diye kafa yoralim konu da belirttigi hersey dogru evet var. Definecilige yeni sayfa acacaz her yerde siluet bust at essek ayi maymun bin birli turlu islerle karisilacaz. Mesele hedefe gitme olasiligin ne kadar yuksek deger degmez diye ayiralim. Kimine gore ve neye gore. Mezar olmali burada araki bulasin tek karede.
Biz kafa yoruyoruz ama bir görsele şahsen ben kafa yormuyorum. Kural gereği görsel eksik zaten. Biz birşey olabilir demedik hiçbirşey yokta demedik. Sizin deyiminizle “doğru evet herşey var” daki var olan nedir. Yine dediğiniz üzere “Kime göre ve neye göre.” birşey diyelim? Var ise gördüğünüz sonuca ulaştıracağınız bir bildiğiniz paylaşın bizde istifade edelim İnş’ALLAH. Selametle. 🤚

DefineHaritasi

Kullanıcı
Konu sahibi bisiler yakalamis evet var diyorum ama hedefe gidebilirmiyiz onu dusunuyorum yardimci olalim. Tek kareyle bu kadar ilerliyebiliyoruz cok kare olsa belki hedefi bulabiliriz oda nasip isi ustam.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Konu sahibi bisiler yakalamis evet var diyorum ama hedefe gidebilirmiyiz onu dusunuyorum yardimci olalim. Tek kareyle bu kadar ilerliyebiliyoruz cok kare olsa belki hedefi bulabiliriz oda nasip isi ustam.
Evet haklısınız. Biz de yardımcı olmak istiyoruz ama bu şekilde biraz zor gibi görünüyor. 🙂👍