Ustu Kapali Sanduka Bir Mezar | Define işaretleri ve anlamları

Ustu Kapali Sanduka Bir Mezar

ersan

Vip Üye
merhabalar ustalarim buraya dikatli bir baktinmi cok zor beli oluyor anamayan gelir gecer burasi bos deye ama dikatli bakildimi usteki 5 tas ayni kapak seklinde konmus ve horasanlan yapistirilmis ve kenarlari sivanmios ama er tas arasinda yine drenaj kanalari yapilmis usten cubuklarlan inceledimi bana burda bosluk verdi.cubuklarlda doruluyorki orda bir mezar oldunu.

METİN

Kullanıcı
ERSAN
çubukların mezarı doğruladığını pek sanmıyorum
sen yinede tekrar tespit yap.stedeki tüm
bilgiler.bizden sonra gelenlere büyük
tejrübe olacak.ufak bir yanlış demek
medeniyet ellerinin yok edilmesi demektir.

ersan

Vip Üye
merrhaba METIN abi seni cok iyi anliyorum burdan rersimden cok iyi beli olmuyor belkim ama tam cizdiyim gibi usten 5 tane bolk tas kapaklan kapali usten ve er blok tasin arainda drenaj kanal;ar mevcut taslar horasanlan horasanlansivali abi ben medeniyete bakmam ben bana cubuk ne verirse onu resme cekerim abi bu yer roma yasam yerine yakin bir yer .

wolf_52

Kullanıcı
emeğine sağlık.. yanii doğal bir uygun kaya bulup oymuşlar mezar yapıp.. ki ormanda bu henlen kültüründe ormanın koryucu mezarına inanırlar... bu mezarda onların incına göremi defnedilmiş acep diye düşnyordumm... ersan ustam bu mezarın konumu nedirr zirve nin bri kedme düşük düzlüğndemi bu yoksa tam ortadamı???

ersan

Vip Üye
emeğine sağlık.. yanii doğal bir uygun kaya bulup oymuşlar mezar yapıp.. ki ormanda bu henlen kültüründe ormanın koryucu mezarına inanırlar... bu mezarda onların incına göremi defnedilmiş acep diye düşnyordumm... ersan ustam bu mezarın konumu nedirr zirve nin bri kedme düşük düzlüğndemi bu yoksa tam ortadamı???
orman icinde dere yatana yakin bir yerde

METİN

Kullanıcı
merrhaba METIN abi seni cok iyi anliyorum burdan rersimden cok iyi beli olmuyor belkim ama....
......ERSAN mademki resimde proplem var ozaman daha belirgin
fotoyu görelim.bakalım bir değişiklik olacakmı?

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ersan usta gercekten emegine saglik peki sende traslama yaptinmi foto varmi bi gorseydik bilgimiz olurdu

Üst Alt