Uydudan Tespit Mümkünmü... | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Uydudan Tespit Mümkünmü...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım ,hepimizin ilgisini çeken ,lakin yeterli bilgimiz dışındaki,uydudan yer tespiti hakkında ,,
jeofizik mühendisi bir kişinin yazısını gördüm ve sizlere sunmak istedim.

araştırdım,ist. haliç maden aramada çalışıyor görünüyor. siyaSİ KİMLİĞİ BENİ İLGİLENDİRMİYOR. SÖYLEDİKLERİ DOĞRUYSA ,
bilmenizi istedim. kendisiyle bağlantı kurulabilir. başka fikri olan varsa da paylaşabilir. zihnimizdeki istifamları gideririrz inşaallah.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Vay beeee..
Ustam neden inanalımki şimdi bu adama , neden paylaşma gereği hissettiniz ?
Aynı şeyleri 2 ay önce ben söylediğim için banladınız ?
Bu adam benden daha ileri gidip savcılığa verin demiş.☺☺

hattuşalı

Kullanıcı
Büyük yapıların şekline şimaline bende bakıyorum arada, hatta çalışma yaptığım yerlerin yanındaki tepelerin arkalarına bakıyorum taş kaya çeşme vb. Varmı diye ... Ama bunların hangi tarihte fotoğraf olarak yüklendiğini yazıyor zaten. Önceki yıllardaki yüklenen fotoğraflarda mevcut, bazen ikisi arasında kıyaslama da yapıyorum mevsimide deikkate alarak.
Uydudan izlenildiğini düşünenler mi var yahu? Eğer öyleyse çok fazla film izlemeyin derim.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Beş altı yıl kadar oldu nasa bir uydu fırlattı amaçları ipek yolu civarındaki hazineleri 7 metreye kadar bulmakmış kumlu arazide 11 metreye kadar tespit yapılıyormuş şimdi iş defineye gelince biz definecilerin bu teknolojiye sahip olmamızı istemezler bu teknoloji var ama bir okadarda sahtekarlar var

TEVFiK

Vip Üye
Beş altı yıl kadar oldu nasa bir uydu fırlattı amaçları ipek yolu civarındaki hazineleri 7 metreye kadar bulmakmış kumlu arazide 11 metreye kadar tespit yapılıyormuş şimdi iş defineye gelince biz definecilerin bu teknolojiye sahip olmamızı istemezler bu teknoloji var ama bir okadarda sahtekarlar var
(beğendim)

TEVFiK

Vip Üye
tefik abi acab bu uydu isi ne derece doru bilirmisin
benim bildiğim kadarı ile
bazı sahtekarların ( çok afedersiniz ) yüklü para karşılığı ile uydudan bakılıp hazinenin yerini tespit ettiklerini duymuştum.:(
ama çok nadir bir şekilde hatta %100=1 veya 2 kişi yardım etmek amacı ile 3d ile bakılıp etrex ilede verilen koordanitla tespit edilip çubuklarla ilede noktalanıp bulunduğunu biliyorum (beğendim) ama sırf uydu ile bakılanıda inanmıyorum tabii bu benim düşüncem :confused: Saygılarımla :)

ikizceli

Vip Üye
Büyük yapıların şekline şimaline bende bakıyorum arada, hatta çalışma yaptığım yerlerin yanındaki tepelerin arkalarına bakıyorum taş kaya çeşme vb. Varmı diye ... Ama bunların hangi tarihte fotoğraf olarak yüklendiğini yazıyor zaten. Önceki yıllardaki yüklenen fotoğraflarda mevcut, bazen ikisi arasında kıyaslama da yapıyorum mevsimide deikkate alarak.
Uydudan izlenildiğini düşünenler mi var yahu? Eğer öyleyse çok fazla film izlemeyin derim.
konuyu açmaktaki amacımı anlamışsın kardeşim.
uydu aracılığı ile yer tespiti yapıyorlar. bu mümkünmüdür yoksa bir safsatadan ibaretmidir.konuya vakıf olan arkadaşlarımız, şüphesiz vardir. istedimki bu işin özünü bilenler açıklar ve insanlar ona göre durumlarını değerlendirebilir.
senin baktığın gibi değil.

ikizceli

Vip Üye
Vay beeee..
Ustam neden inanalımki şimdi bu adama , neden paylaşma gereği hissettiniz ?
Aynı şeyleri 2 ay önce ben söylediğim için banladınız ?
Bu adam benden daha ileri gidip savcılığa verin demiş.☺☺
bu işin ilmini almış kişinin bu konudaki görüşlerini arz ettim. bu konu bir çok istismara gebe olabiliyor. sokaktaki duyduğum bir fikri paylaşmadım.
bu konuya vakıf kişiler işin gerçeğini yazsınki herkes anlasın istedim. yanlışmı sence. bizlere sık sık üyelerimiz tarafından sorulduğunu tahmin etmen hiçte zor değil. belki sana soranlar oluyordur.
sonra senin banlandığını ben görmedim ve emin ol duymadım . bu durumu doğuran sebep ne idi ,konunun linkini bir zahmet atıverde ,bende göreyim.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
bu işin ilmini almış kişinin bu konudaki görüşlerini arz ettim. bu konu bir çok istismara gebe olabiliyor. sokaktaki duyduğum bir fikri paylaşmadım.
bu konuya vakıf kişiler işin gerçeğini yazsınki herkes anlasın istedim. yanlışmı sence. bizlere sık sık üyelerimiz tarafından sorulduğunu tahmin etmen hiçte zor değil. belki sana soranlar oluyordur.
sonra senin banlandığını ben görmedim ve emin ol duymadım . bu durumu doğuran sebep ne idi ,konunun linkini bir zahmet atıverde ,bende göreyim.

Bu durumu doğuran sebep tartıştığım usta A21medli ( sonrasında helalleştik ) destek çıkan, bu iş gerçekten varmış, ben gördüm oluyor diyen bir admindi, ismini anmayacağım, gerekte yok zaten.
Bu sitede adminlerde şöyle bir düşünce olabilir mi size sorayım " xxxx admin ne derse doğrudur , asla yanılmaz, insanları yanıltmaz. Uydudan bakma işi var, çokta güzel çalışıyor, başkasının görmesine gerek yok, ben gördüm, bana inanın, güvenin "

Bende buna karşı reelde tanımayıp sanalda da çok fazla bilmediğim kişiye neden inanacağımı söyledim. İnsanların eğer bir konuda iddiası varsa ispat etmekle yükümlüdür, değilse meydana çıkayacak.
Bi adminin çıkıp ben gördüm bana inanın , güvenin gibi sözler ........ teyyare yani kusura bakmasın kimse.

Bu uydu safsatasının da programlarını , nasıl yapıldığını yakın zamanda paylaşacağım vallahi billahi. Millet kendi kendine baksın görsün.