Uzun Zamandır Yorumlama Yapmıyordum | Define işaretleri ve anlamları

Uzun Zamandır Yorumlama Yapmıyordum

cantar

Vip Üye
evet yukarıda konu başlığında yazdığım gibi yorumlama yapmıyordum açılan konulara bir göz attığımda arkadaşlarımız hala inatla tek bir fotoğraf atarak yorum beklemekteler buda kendilerinin sonuca ulaşmalarını zorlaştırmakta hatta nasiplerini kendilerinden uzaklaştırmakta ben tek bir fotoğrafa yorum yapmama tavrımı halen devam ettiriyorum diğer arkadaşlarımdan da bu konuda destek bekliyorum bu arkadaşlarımızın konulara daha hakim olmalarını sağlar ..Bir konudan aldığım fotoğrafı sizlerle paylaşacağım
dsc00064-632db.jpg

konuda tek bir fotoğraf ve yorum sol tarafın niye fotoğrafı yok niye uzaktan çekilmemiş her halde bir şeyi anlatabilmişimdir.
saygılarımla..

hayallerimde006

Kullanıcı
evet yukarıda konu başlığında yazdığım gibi yorumlama yapmıyordum açılan konulara bir göz attığımda arkadaşlarımız hala inatla tek bir fotoğraf atarak yorum beklemekteler buda kendilerinin sonuca ulaşmalarını zorlaştırmakta hatta nasiplerini kendilerinden uzaklaştırmakta ben tek bir fotoğrafa yorum yapmama tavrımı halen devam ettiriyorum diğer arkadaşlarımdan da bu konuda destek bekliyorum bu arkadaşlarımızın konulara daha hakim olmalarını sağlar ..Bir konudan aldığım fotoğrafı sizlerle paylaşacağım
dsc00064-632db.jpg

konuda tek bir fotoğraf ve yorum sol tarafın niye fotoğrafı yok niye uzaktan çekilmemiş her halde bir şeyi anlatabilmişimdir.
saygılarımla..
Cantar ustam uzun zamandir sadece gorsel paylasiyordunuz.yorumlarinizdan bizleri mahrum birakmazsiniz

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam bazı resimlerin tek atılma sebebi kurnazlık olabilir yanında açılmış yer duruyor bazen yandaki işareti atıp bizleri yokluyorlar bazende gerçekten tek resim olabiliyor o zamanda resme tek yorum yetersiz oluyor sizinde değiniz gibi tek resimle işareti çözmek çok zor bazı tiyoları verir ama net değil

Kervan07

Admin
cümleten selamün aleyküm
cantar ustam forumda yorumlarınızı görünce önce şaşırdım sonra sevindim:) siz büyüklerimizin aramızda olmasından çok mutlu oluyorum.
konuya gelecek olursak, tek resim paylaşmayı ben neye benzettiğimi sizlere anlatmaya çalışacağım.aşağıdaki resim hangi hayvan bilin bakalım?
resmin genelini görmeyince bizleri ne kadar zor durumda bırakıyorsunuz anlayın!

siyami29

Kullanıcı
Hocam paylaşmış oldunuz resme benzer aynı oyuk birazda altkısmda olan Kaya buldum ve etrafını komple resimledim her açıdan resmini aldım yanlız birtek yorum yada düşünce alamadım