V--isareti Ve Kapali Kaya Mezar Odasi

ersan

Vip Üye
ustalarim bu bir kucuk te olsa bir seslale duvarinda bulunuyor.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam buna bizim burada capa deniyor kasasi deil de kendi odasi oluyor ya alttan girecen yada alttan en rahat giris orasi

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam kanaatimce Girecem dersen sudan girmek zorundasin suda ilerleken elinde deynek ile zemini yoklayarak ilerleyin ustam saygilar

wolf_52

Kullanıcı
ustam dediği gibi su tuzaklı ve su yun altından girişli, ama dışarda kasa sı var bunun çok emin olmamakla birlikde, 5 tanede suret var suyun altındakilere dikkar edin , şeytan gibi betimlemişler, girmeye cesaret edilmesin diye sanrım, neyse en büyük kör surete gelelim bakabileceği 3 nokda var brisi 3 gene bakıyor diyeri kırmızı çarpladığım yer 1 nolu. diyeride, asıl gikatimi çeken ise, bu bayana benzetdiğim göğüsleri büyük betimleme, 3 nolu yer bu 3 nokdayı araşdırmaya değer buluyorum,kasa olarak müjdelik olarak görüyorum.. saygılarım la...

ersan

Vip Üye
ustam dediği gibi su tuzaklı ve su yun altından girişli, ama dışarda kasa sı var bunun çok emin olmamakla birlikde, 5 tanede suret var suyun altındakilere dikkar edin , şeytan gibi betimlemişler, girmeye cesaret edilmesin diye sanrım, neyse en büyük kör surete gelelim bakabileceği 3 nokda var brisi 3 gene bakıyor diyeri kırmızı çarpladığım yer 1 nolu. diyeride, asıl gikatimi çeken ise, bu bayana benzetdiğim göğüsleri büyük betimleme, 3 nolu yer bu 3 nokdayı araşdırmaya değer buluyorum,kasa olarak müjdelik olarak görüyorum.. saygılarım la...
yoluym dusaerse buraya bakacam
ustam yinede tesekurler

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Valla ersan usta helalin var sitede hemen hemen hergun yeni bir foto ile konu aciyorsun ve yolum duserse diyorsun maasallah gomu ler senin oraya yagmur gibi yagmis bizim buralarda sahra colunden farksiz:(

Üst Alt