V--isareti Ve Kasa Yeri | Define işaretleri ve anlamları

V--isareti Ve Kasa Yeri

ersan

Vip Üye
merhaba ustalarim burda bu kirmizi nokta icine aldim yerde kasa oldu cok net beli oluyor .

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sevgili ustalarım
Mekana yakışır bir şekilde
Konulara ve birbirimize yaklaşalım
Gereksiz polemiklere girmek sizin gibi
Güzel insanlara yakışmıyor ;)
Uzatmadan ben mesajları toparladım
Her kese iyi forumlar
Sevgili @ersan ustam
Paylaşım için teşekkürler

ersan

Vip Üye
ustam cubukta marefet deyil
marefet cubugu yuruden arkadaslarda olur bana soracak olursan.
bir dene eyer guzel cubukcu olmani istersen
temiz ,,ayardan,,gumusten cubuk yaptir eyer o cubuklan minerali eleyebilirsen demeki baya bir ustalasmisin cubuklarlan .

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
ustam cubukta marefet deyil
marefet cubugu yuruden arkadaslarda olur bana soracak olursan.
bir dene eyer guzel cubukcu olmani istersen
temiz ,,ayardan,,gumusten cubuk yaptir eyer o cubuklan minerali eleyebilirsen demeki baya bir ustalasmisin cubuklarlan .
ustam pirinc cubuk diyordunuz simdi gumus demissiniz:confused: Birde ustam sizin bilip bizim bilmedigimiz bir ipucu varmi minerali elerken ne yapsak acaba diyorum ki bentoliti hem elde hemde ayakta mi kullansak faydasi olurmu mesela coraptan once bentolit sursek galloş giyip ustune corap mi giysek ne dersiniz tepki degisirmi:D:D(beğendim)

ersan

Vip Üye
ustam pirinc cubuk diyordunuz simdi gumus demissiniz:confused: Birde ustam sizin bilip bizim bilmedigimiz bir ipucu varmi minerali elerken ne yapsak acaba diyorum ki bentoliti hem elde hemde ayakta mi kullansak faydasi olurmu mesela coraptan once bentolit sursek galloş giyip ustune corap mi giysek ne dersiniz tepki degisirmi:D:D(beğendim)
temiz gumusten cubuk yurutmek benim icin en zor cubuklardan biri dir ustam cook hasas duuyarli bilesin bir sey kacirmasin
2 kilometreden nokta atisi yapabilirsin eyer guzel cubuk yurudebilirsen ama bilesinki copk da minerale ceker demir gurmez .
ben baya bir sene buyle temiz gumus cubuklan ugrastim .

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
temiz gumusten cubuk yurutmek benim icin en zor cubuklardan biri dir ustam cook hasas duuyarli bilesin bir sey kacirmasin
2 kilometreden nokta atisi yapabilirsin eyer guzel cubuk yurudebilirsen ama bilesinki copk da minerale ceker demir gurmez .
ben baya bir sene buyle temiz gumus cubuklan ugrastim .
usta senin dediğin temiz Gümüşten bulamıyoruz.sen ordan bize yardımcı olsan olmaz mı.

Üst Alt