V Işareti | Define işaretleri ve anlamları

V Işareti

xenon

Kullanıcı
arkadaşlar V işareti kısa olan kolu aşağıya bakan kol 7,5 cm uzun olan kolu 8,5 cm kısa kolunun hemen üstünde tek oyma mevcut yine çıkıp taşıma taş yada büyük kayalarda olur bu işaret demeyin duvarda olan bir işaret

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
mutlaka tespit etmişsindir. bu türlerde gizli anlayamadığımız,hesaplar çıksa, asl olan yerinde çözüm olsa da
bu görüntüye bir şey söyemek gerekirse,
üste ve sağa gideceğini sanmıyorum. dirsek kısmın önünde gizli bir ok ucu var gibi. dirsekle birlikte yön olarak kullanılmış olabilirmi düşünürdüm.
ikinci olarak, oymanın bakışını ve altta traşlanmış yerin noktayı vereceği düşüncesiyle hareket ederdim.

xenon

Kullanıcı
mutlaka tespit etmişsindir. bu türlerde gizli anlayamadığımız,hesaplar çıksa, asl olan yerinde çözüm olsa da
bu görüntüye bir şey söyemek gerekirse,
üste ve sağa gideceğini sanmıyorum. dirsek kısmın önünde gizli bir ok ucu var gibi. dirsekle birlikte yön olarak kullanılmış olabilirmi düşünürdüm.
ikinci olarak, oymanın bakışını ve altta traşlanmış yerin noktayı vereceği düşüncesiyle hareket ederdim.

ustam dediğinize katılıyorum 1 mt ileriye gittiğimde haçlı taşa denk geliyorum zira beraber bir nokta almıştık hatırlarsanız ve size anlatmıştım. kontrol ettim yön veren noktaya denk geliyor 1 mt sol tarafına yani yine de görüş ve düşüncelerinizi almak istedim ustam

karanar

Kullanıcı

muhtemelen üçgen şaşırtmaca, ama yine de bir kolu yön verebilir. zaten bu bir ermeni işareti, ermenilerde mezar işareti oyma olmaz. o oyma bir göz işaret.diğer oymalardaki yön izleri ile birlikte oklar istikametinde araştırma yapmak lazım. 1m ilerideki alenen görünen haç; bu kayanın işareti olamaz. şöyle bir 7-8 metre araştırmak lazım.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

muhtemelen üçgen şaşırtmaca, ama yine de bir kolu yön verebilir. zaten bu bir ermeni işareti, ermenilerde mezar işareti oyma olmaz. o oyma bir göz işaret.diğer oymalardaki yön izleri ile birlikte oklar istikametinde araştırma yapmak lazım. 1m ilerideki alenen görünen haç; bu kayanın işareti olamaz. şöyle bir 7-8 metre araştırmak lazım.
sen şimdi abinin oyma demesini kabul etmedin öylemi. kabartmamı yapılmış yoksa oymamı :D :D :D
hadi biz de göz diyelim senin dediğin gibi olsun.

xenon

Kullanıcı
Ustam ermeni işetinin hası var burada sabaha yüklemiş olurum resimleri! Yanlızca öğrenme adına farklı bir konuda ustaların yorumu diye açmak istiyorum konuyu müsade ederseniz ustalarım arkadaşlarım

Son düzenleme:
Üst Alt