Vlf Cihaz | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Vlf Cihaz

yavuz123

Kullanıcı
selamun aleyküm ustalar bana ayrımlı ve ayrımsız 2si bir arada cihaz lazım hangi cihazları önerirsiniz.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
hem tek tek hemde derin işini görür hüseyin ustanın çihazları iyidir şahsen ben kullanıcıyım vede memnunum

metin77

Kullanıcı
hem tek tek hemde derin işini görür hüseyin ustanın çihazları iyidir şahsen ben kullanıcıyım vede memnunum
Bir arkadasimda 3s var ustam. Toprak ayari yapmaktan usandim diyor. Kaldirmis rafa. Ben ib alacaktim bu yuzden almadim. Ilk basta iyiymis sonra pert oldu diyor. Sizde boyle bir sorun yasadiniz mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Yavuz kardesim piysada normal limitli hatta normalin uzerindeki cihazlara bakarsaniz ikinci el olarak satuldigini goreceksiniz. Ha bu demek degildir bu cihazlar is gormez diye azda olsa kullanici hatalari vardir. Yerinizde olsa tek tek icin arastirma yaprdim, derine girdiginizde genelde mineral cikiyor.
Bu cihazlarda calisma prensibi derine indikce metal buyudukce sinyal alinabiliniyor. Mesela 40 cmde 1 tlyi goren cihaz 70 cmde bir bilezigi gorur 1 mtde bir caydanlik buyuklugundeki metali gorur devam eder boyle ve sinyal artik karisir.
Yavuz ustam cubuk kullanabiliyorsaniz onda kendinizi gelistirin, yada bilmiyorsaniz bir deneyin bizlerde elimizden geldigince yardimci olmaya calisiriz. Selametle saglicakla kalin.
Bu benim fikrim etki altinda kalmanizi istemem. Iyibir arastirma yapmalisiniz.

yavuz123

Kullanıcı
eyvallah mirkut usta çubuk kullanmayı bimiyorum ama denemeyi düşünüyoruml

yavuz123

Kullanıcı
fazla bi bütçem yok aslında bin tlyi geçmicek bisey arıyorum.

yavuz123

Kullanıcı
nette dolaşırken gold ranger ghost diye bi dedektör gördüm sizce nasıl ustalar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
cihazı satan hüseyin usta ise sorun yok otomatik toprak ayarı var onu kullansın yoksa otomatik toprak ayarı olan cihazla takas etsin tabii önce cihazdamı sorun var bilmek lazım zaten deneyipte alıyorsunuz arazide deneme var