web tasarım hizmetleri | Define işaretleri ve anlamları

web tasarım hizmetleri

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

arkadaşlar merhaba,

web sitesi kurmak isteyen arkadaşlar olursa mutlaka haberim olsun,piyasadaki uçuk fiyatlara aldanıp paranızı kaptırmayın,istediğiniz temada istediğiniz şekilde yapacak bir arkadaşım mevcut,niyeti olan olursa,piyasa araştırması yaparak durumu daha iyi anlayabilir.

konuyu açma sebebim ise,hem birkaç kişi özelden sordu,nasıl yapılır nasıl edilir diye hemde bir webmaster sitesinde okudum.

örneğin 250-300 tl ye yapılcak bir site için 1200 tl almışlar.

sitemiz veya şahsımın bu durumdan kuruş menfaati yoktur,saolsun bir arkadaşım yardımcı oluyor.

referans olarak,sitemizin definemekani özel temasını gösterebilirim.

iyi forumlar.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
hayirli olsun duzeltmissin bozkurt ustam😊
en son gelisimdeki sürüm sıkıcı ve kullanisli deyildi Ama bu güzel tekrar hayirli olsun 🤗

Tekrar hoş geldin. 😁 her yıl sana hoş geldin yazıyorum. Sonra yoksun. Yeni yıl gibisin. Evet bu sürüm çok stabil kullanışlı.

ayyldz

Kullanıcı
@BoZKurT hocam baltalamak niyetinde değilim beni yanlış anlamayın :)
Bazı web uygulamaları 250 - 300 bandında olmaz. Kurumsal anlamda özelleştirmeler var. Kurumsallık bazı noktalarda hazır sistemleri kaldıramaz. Benzersiz olmalı vs. Yazılım şirketi sahibi olarak belirtiyorum bunları. Son yaptığımız web tabanlı otomasyon projemizde aylık 4 haneli rakamlar alıyoruz örneğin.

Yazılım uygulamaları ekip gerektirir, tüm ihtiyaçlara çözüm gerektirir :)

Ama bireysel ve olmadı demeyelim diye olsun mantığında söylediğiniz doğrudur :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@BoZKurT hocam baltalamak niyetinde değilim beni yanlış anlamayın :)
Bazı web uygulamaları 250 - 300 bandında olmaz. Kurumsal anlamda özelleştirmeler var. Kurumsallık bazı noktalarda hazır sistemleri kaldıramaz. Benzersiz olmalı vs. Yazılım şirketi sahibi olarak belirtiyorum bunları. Son yaptığımız web tabanlı otomasyon projemizde aylık 4 haneli rakamlar alıyoruz örneğin.

Yazılım uygulamaları ekip gerektirir, tüm ihtiyaçlara çözüm gerektirir :)

Ama bireysel ve olmadı demeyelim diye olsun mantığında söylediğiniz doğrudur :)

@ayyldz hocam öncelikle katılımınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgilerin tamamı doğru ve haklılık payınız çok nettir.

Buradaki 250-300 tl lik ücret 2013 yılında açılmış bir konu için geçerli idi. Ayrıca bu konu şuan aktif değildir. 😊 o dönemde sitemiz için uğraşan destek anlamında çok fazla çaba harcayan bir öğrenci kardeşimiz vardı. Bizden hiç bir ücret talep etmedi. Bende ona harçlık olsun anlamında bu konuyu açmıştım. Siteyi kurmak eklentileri ve görseli ayarlayıp teslim etmek ti sadece.

Şuan bahsettiğim bu öğrenci kardeşimiz, Huawei de iyi bir konumda görev yapmaktadır.

Bugün gel bi 5 dk işim var dediğimde nazikce geri çeviriyor 😊 Anlayış ile karşılıyorum.

ayyldz

Kullanıcı
@ayyldz hocam öncelikle katılımınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgilerin tamamı doğru ve haklılık payınız çok nettir.

Buradaki 250-300 tl lik ücret 2013 yılında açılmış bir konu için geçerli idi. Ayrıca bu konu şuan aktif değildir. 😊 o dönemde sitemiz için uğraşan destek anlamında çok fazla çaba harcayan bir öğrenci kardeşimiz vardı. Bizden hiç bir ücret talep etmedi. Bende ona harçlık olsun anlamında bu konuyu açmıştım. Siteyi kurmak eklentileri ve görseli ayarlayıp teslim etmek ti sadece.

Şuan bahsettiğim bu öğrenci kardeşimiz, Huawei de iyi bir konumda görev yapmaktadır.

Bugün gel bi 5 dk işim var dediğimde nazikce geri çeviriyor 😊 Anlayış ile karşılıyorum.
Maşallah Allah razı olsun sizlerden hocam :)

Tarihe bakmadım benim eşekliğim affola :(