Yabancıların çıkardıkları hazineler | Define işaretleri ve anlamları

Yabancıların çıkardıkları hazineler

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Öyle dümdüz bir alanda doğru yeri bulmak ve kazmak için rüyasında nur yüzlü dedeyi görmüş galiba.
Benim bildiğim birşey varsa oda dünyada define işaretlerini işaret üzerinden göstere göstere anlata anlata tarif ede ede ayanbeyan defineyi çıkararak veya kazı işlemi yaparak sunan tek millet biziz. Bir gayrimüslim asla emareyi göstererek veya sebebini açık ederek bir işlem yapmaz çünkü bu onların kültürel prensibine aykırıdır. Şayet bir yerde görürseniz de asla aldanmayın derim. Biz rüyamızda nurlu yüzlü dedeyi beklerken onlar nursuz yüzlü dedelerinin emanetlerini bildikleri yerden gelip almakta. Selametle. 🙂🤚

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Benim bildiğim birşey varsa oda dünyada define işaretlerini işaret üzerinden göstere göstere anlata anlata tarif ede ede ayanbeyan defineyi çıkararak veya kazı işlemi yaparak sunan tek millet biziz. Bir gayrimüslim asla emareyi göstererek veya sebebini açık ederek bir işlem yapmaz çünkü bu onların kültürel prensibine aykırıdır. Şayet bir yerde görürseniz de asla aldanmayın derim. Biz rüyamızda nurlu yüzlü dedeyi beklerken onlar nursuz yüzlü dedelerinin emanetlerini bildikleri yerden gelip almakta. Selametle. 🙂🤚
:) Biz yardım sever milletiz ondandır :) Bu kadar noktasal kazıyı neye dayanarak yaptılar acaba. Küpün içindeki toprak en azından nemden katılaşırdı. Bunlarınki kum gibi dökülüyor. Küpün ağzı neden açık acaba. Küpün ağzı yukarıya doğru dik açık olduğuna göre bana göre toprak sertleşmeliydi.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
:) Biz yardım sever milletiz ondandır :) Bu kadar noktasal kazıyı neye dayanarak yaptılar acaba. Küpün içindeki toprak en azından nemden katılaşırdı. Bunlarınki kum gibi dökülüyor. Küpün ağzı neden açık acaba. Küpün ağzı yukarıya doğru dik açık olduğuna göre bana göre toprak sertleşmeliydi.
Elbette yardım severiz ama her toprak sertleşmez bunu da unutmamak lazım. 3.500 yıllık bir mağara bile açıldığında toprağı hala yumuşak olabiliyorsa bazı iklimsel veya toprak türü gereği kuruma gerçekleşmeyebilir. Kükürt toprağı da buna bir örnektir. Demek istediğim tespit konusunda onlar biraz daha öndeler çünkü onlar okuyan biz ise resmen okumamaya yemin etmiş bir topluluğuz

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Ustam böyle bile olsa, en azından bir emare bir nişangah olmalı. Onların gelip buluyor olmalarıda yine bir nişangaha bağlı değilmi. Falanca köyde falanca türbenin kuzey batı duvarının dibi gibi yani.

Öbür türlü, falanca köyde tarlanın kuzey batısı, hangi tarla, tarla sonradan başka birinin tarlası ile birlestimi vs.. illaki bir emare olmalı diye düşünüyorum.

Ayrıca video yüksek olasılık kurgu. Kepçe nin açtığı alan ile cihaz tutulan alan bir değil. Bu 1.
2- Kepçe ye nasıl bir ayar verildide tam yüzeye çıkacak ken kazıyı durdurdu 😊

3- hiç gömüp te bulamadığınız oluyormu diye soruyorlar bu videoların altında 😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam böyle bile olsa, en azından bir emare bir nişangah olmalı. Onların gelip buluyor olmalarıda yine bir nişangaha bağlı değilmi. Falanca köyde falanca türbenin kuzey batı duvarının dibi gibi yani.

Öbür türlü, falanca köyde tarlanın kuzey batısı, hangi tarla, tarla sonradan başka birinin tarlası ile birlestimi vs.. illaki bir emare olmalı diye düşünüyorum.

Ayrıca video yüksek olasılık kurgu. Kepçe nin açtığı alan ile cihaz tutulan alan bir değil. Bu 1.
2- Kepçe ye nasıl bir ayar verildide tam yüzeye çıkacak ken kazıyı durdurdu 😊

3- hiç gömüp te bulamadığınız oluyormu diye soruyorlar bu videoların altında 😂
Kurgu olduğu ayanbeyan ortada zaten ıstam. Kepçe İle kazılan yer farklı çıkarılan nokta ise farklı. Benim anlatmak istediğimde adamlar emarelerini göstermiyorlar. Evet bi emare muhakkak olmalı varda ama gel gör ki başkalarına göstermiyorlar. Bir de bizim ülkeye bakın bir işareti binlere onbinlere gösterip yakayı ele veriyorlar bazen de tehlikeli durumlara düşüyorlar. 😊😊😊