Yadigar 1916 Luger P8 Görseldir | Define işaretleri ve anlamları

Yadigar 1916 Luger P8 Görseldir

wolf_52

Kullanıcı
rabbim kullanmak nasip etmesin, çok özel bir makinadır, mekanizmalı olupda bir insan kafa tasını delip geçecek bir tabanca üretilmedi , heleki 1916 da bu makina 3 insan kafa tasını aynı anda delip geçme özeliği vardır, kalem tabanca olma özeliği vardır, kendi kabzası üstünde durabilen yegane tabancadır...amerikada bu makinanın adı luger p8 pistolle dir avrupada ve bizde adı parabellumdur...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Maşallah temiz duruyor ustam
İyi korumuşsunuz

wolf_52

Kullanıcı
bu makinenin 600 mt de bir insanı öldürebilyor, efsanesinin nedeni bu.. izleyelim sonuna kaddar..

MAVRAN

Vip Üye
Bir Karadenizli olarak silahları sevmem beklenir ancak malesef silahları hiç sevmiyorum. Ancak çocukluğumdan bu güne bu silaha özel bir ilgim var bu makineyi çık seviyorum. Teşekkür ederim kardeşim. Harikaydı bir özlemi biraz da olsa giderdim.

wolf_52

Kullanıcı
Bir Karadenizli olarak silahları sevmem beklenir ancak malesef silahları hiç sevmiyorum. Ancak çocukluğumdan bu güne bu silaha özel bir ilgim var bu makineyi çık seviyorum. Teşekkür ederim kardeşim. Harikaydı bir özlemi biraz da olsa giderdim.
özlemini giderebildiysek ne mutlu bize sayın ustam, taşımayı bende sevmem, lakin ata sözümüzden ibret alatak, her türk ok atmalı, zamanın deyimi buydu şimdi ok ların yerini ateşli silahlar aldı, bilelim cebimzde dursun, ALLAH muhafaza etrafımız çakalar ordusu, ateş çenberiyle kuşatılmışız ülke olarak, her an hazır olmalıyız gönülü asker olarak,menzilmmiz HAKKA,DIR..saygılarımla..

MAVRAN

Vip Üye
özlemini giderebildiysek ne mutlu bize sayın ustam, taşımayı bende sevmem, lakin ata sözümüzden ibret alatak, her türk ok atmalı, zamanın deyimi buydu şimdi ok ların yerini ateşli silahlar aldı, bilelim cebimzde dursun, ALLAH muhafaza etrafımız çakalar ordusu, ateş çenberiyle kuşatılmışız ülke olarak, her an hazır olmalıyız gönülü asker olarak,menzilmmiz HAKKA,DIR..saygılarımla..

Eyvallah @ wolf_52 kardeşim. O işaret ettiğin dağlar yuvamız olmuştur bir zaman. Orada sikacagimiz kadar ve öğreneceğimiz kadar öğrendik iş eğer yine bize düşerse bir an tereddüt etmeden silahı yine elime alırım bundan tereddüt etmeyin. Ama devletimiz askeri polisi bu işi çok iyi yapıyor ellerine gönüllerine sağlık.

Üst Alt