Yardım lütfen hocalarım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yardım lütfen hocalarım

aser123

Kullanıcı
Cevap: Yardım lütfen hocalarım

SAĞ SOL İKİ TARAFIN RESMİ LÜTFEN BU GEMİ BABASI (HALAT BAĞLANAN YER )GİBİ TAŞLARDA NEYİN NESİ BİR İNCELESEN.........

hocam burası bınek tasının baktıgı yer aynı zamanda eskı klısenın hemen 1 metre yukarı sorun suku klıseden eser kalmamıs kafamı karıstıran acaba bınek tası klıseımı gosterıyor yoksa klıseden ayrımı

ve bırde lutfen ordege benzettıgım sekıle bakarmısınızz nedır o

YesiL

Kullanıcı

değerli dostum.çektiğin fotolarda koca bir HİÇ den başka bişi yok.ördek demişsin lakin çıkıntıları ördeğe benzetmişsin.kendi yorumun.ördek görmek istemişsin ördek demişsin.

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Aser Merhabalarçiçek sanaBahçeniz Bence Konuyla Alakalı,,10,,Numara çiçek sanaFakat Yorum Yazamıyorum.. Nedenmi..Paylaştıgınız Yazınız'da Heyecanla Yasa Ve Forum Kuralları İhlali Yapmışsınız.. Yasalar..Kaçak Kazıya Teşfik Edene..Hediye Olarak İki Katı Ceza Veriyor..Sanırm Anlamışsınızdırçiçek sanaEk Olarak Resimler Yetersizçiçek sana

firtina2121

Kullanıcı

baktıgı yönde ne var ? dıkkat ettıysen kafasında istavroz var ve o yuvarlak taşin oldugu yerde zeminde üstu görunen kaya var mı süper biryer. bınek taşi dedıgın taşin bakış istıkametınde neler var ?