Yardım Usta

bozkurt3838

Kullanıcı
1)
wjy4kJW.jpg
... ..........

2) ....
aEgjAQ0.jpg
...

3) ...
kXgCqG6.jpg

4)
NzgwEot.jpg
...

5) ..
LMOk8Rm.jpg

6) ...
yiaA58I.jpg
..

7) ..
zLXfgBx.jpg

8) ..
cCBxBel.jpg

üstad lütfen yardımcı olurmusun..1 2 ve 3 resimler seten taşı açılımış ama içeresi toprak aceba iceride ne vardır...4.5.6 7 da bulduğum taşlar ve küplerdir aceba bir anlamı varmıdır...ve son resimde gördüğünz gibi tepede su deposu var ve altında yer altın şehri ve yer altı kilisesi var bundan tamam olarak ne kadar bilmiyorum ama 3 4 yıl tahminim önce su deposu suyla beraber altın çıkarıyodu ama snradan kesti içeride hazinede var ama imkanlarımız yok ne yapmalıyız üstad yardımını beklerim.....büyük gözüküyo yükledimde ama siteye attığımda net gözüküyo ustam... yardım edersen sevinirim saygılarımla...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
arkadaşım, bulgular en kötü ihtimalle tümülüs veya höyük türü bir yapının varlığını veyada bir kaç odalı mahzeni veriyor görünümünde. üstten uzak ve tek resim. bu görüntü ile anlaşılması zor. afaki yazıpta yanılma olmasın.
toprak dolgu devam eder. ama nereye kadar ve içerde ne olduğuda ancak ,boşluk ve metal tespiti ile mümkündür. bunuda yapacak sensin.senin becerinle öğrenmelisin. içerdeki çekimlerde konuyu aydınlatmaya yetmez. onları işaret olarak değerlendiremeyizki ne verdiğini yazalım.
bir çok konu açmışsın. burdaki hariç diğerlerini temizleyeceğim. yorum yapmak isteyen ustalarımız burdan takip eder. sağlıcakla.

bozkurt3838

Kullanıcı
ustamkumu biraz yani 3 4 metre ileri gittiğimde taşlar çıkıyo ve yukarıdan büyük taşlar düşüyo...ama baktığımda kırmızıya benzer bir taş var 3 4 tane sımsıkı taş var onları almaya çalıştık ama çok sıkı o taşları alsaydk arka tarafı oda gibime geliyor 1 metre daha ileri gidebilirsek varmış olabileceğiz.. daha net fotoğraflar yükleyeceğim........

diğer konular içinse kusura bakma usta yüklenmedi sandığım için konular açmıştım....yardımınz içinde çok saolun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sana öncelikle bir tavsiyede bulunmak istiyorum. cesaret bilinmeyen işlerde ALLAH muhafaza felaket getirebilir.
önce sağlık ve sıhhatimizdir hayatta önemli olan. çok tecrübesiz insanlar bu uğurda canını kaybetti.
sevgili kardeşim, önce boşluk tespiti yapılmalıki,odaların nereye kadar uzandığı öğrenilmeli. birde maden tespiti yaspılarak olaya tam hakim olunmalı. sonrada yasal izinle rahat bir şekilde devam edilmeli. bu sayede gerektiğinde iş makinasındanda yararlanır riskide ortadan kaldırmış olur hemde gönül rahatlığı ile çalışırsın.
bu düzende çalışmanı tavsiye etmiyorum. takdir senindir sağlıcakla kal.

Üst Alt