Yardımınıza İhtiyacım Var | Define işaretleri ve anlamları

Yardımınıza İhtiyacım Var

walter184

Kullanıcı
Ustalarım bu tam olarak ne daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldumu. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    560.2 KB · Görüntüleme: 24
  • 2.jpg
    2.jpg
    295.9 KB · Görüntüleme: 22
  • 3.jpg
    3.jpg
    246.2 KB · Görüntüleme: 22
  • 4.jpg
    4.jpg
    135.3 KB · Görüntüleme: 23

walter184

Kullanıcı
Bu künklemeyi açan sen misin yoksa bu haline mi denk geldin?
Ustam ben ben bunu 1,20 metrede yerde buldum içi toprak doluydu toprağın içinde kül vardı takip edip buraya geldim. İçini ben açtım. Sağ tarafta harç tarzı sert bir yapı var onun ne olduğunu çözemedim.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam ben ben bunu 1,20 metrede yerde buldum içi toprak doluydu toprağın içinde kül vardı takip edip buraya geldim. İçini ben açtım. Sağ tarafta harç tarzı sert bir yapı var onun ne olduğunu çözemedim.
Horosanlı kısmın bunun üzerinde de olması lazım. Demekki uzun zaman önce açılıp kapatılmış. Yan tarafında bulunan horosanlı kısım ise cihaz tut bakalım ne diyecek

walter184

Kullanıcı
Horosanlı kısmın bunun üzerinde de olması lazım. Demekki uzun zaman önce açılıp kapatılmış. Yan tarafında bulunan horosanlı kısım ise cihaz tut bakalım ne diyecek
Ustam içini kazarken hep böyle küçük parçalar halinde çıkıyor sadece sağ tarafında kaldı mesela bu şekilden ne solda nede arkada yok benim kafama takılan böyle bir harç çeşidi varmı. Çok aradım internetten bulamadım beyaz horasan tabi ki siz daha iyi bilirsiniz ama çok enterasan sanki içinde kesme nahit taş var.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    189.2 KB · Görüntüleme: 16
  • 2.jpg
    2.jpg
    149.5 KB · Görüntüleme: 18
Üst Alt